Torentas "Sunkūs laikai / Hard Times (1975) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Sportas" :: PiratuSala.lt

Sunkūs laikai Originalus pavadinimas: Hard Times Žanras: Kriminalinis, Drama, Sportas Metai: 1975 Režisierius: Walter Hill Vaidina: Charles Bronson, James Coburn, Jill Ireland, Strother Martin ... Apie filmą: Didžioji praeito amžiaus 30-ųjų depresija Amerikoje. Klajodamas po šalį uždarbio paieškose, Čeinis atsiduria Naujajame Orleane. Čia jis vienam menedžeriui pasisiūlo išbandyti jį gatvės ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Sunkūs laikai / Hard Times (1975) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Sportas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Sunkūs laikai


Originalus pavadinimas: Hard Times
Žanras: Kriminalinis, Drama, Sportas
Metai: 1975

Režisierius: Walter Hill
Vaidina: Charles Bronson, James Coburn, Jill Ireland, Strother Martin ...

Apie filmą: Didžioji praeito amžiaus 30-ųjų depresija Amerikoje. Klajodamas po šalį uždarbio paieškose, Čeinis atsiduria Naujajame Orleane. Čia jis vienam menedžeriui pasisiūlo išbandyti jį nelegaliose gatvės kovose.

Pergalė po pergalės pradeda Čeiniui nešti neblogus pinigus. Netrukus jis susipažįsta su Liusi, tačiau ji puikiai supranta, kad Čeinis jau ne pirmos jaunystės ir šis jo užsiėmimas ilgai pinigų nebeneš.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Eidvydas Stankevičius, "LNK") + Anglų (Originalas) / Rusų

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1044x444 (2.35), 23.976 fps, 1 700 Kbps (0.153 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch (Russian)

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų