Torentas "Super auklė / Babysitting (2014) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Super auklė Originalus pavadinimas: Babysitting Žanras: Komedija Metai: 2014 Režisierius: Nicolas Benamou, Philippe Lacheau Vaidina: Philippe Lacheau, Alice David, Vincent Desagnat, Tarek Boudali ... Apie filmą: Kler ir Markas išvyksta iš miesto savaitgaliui, palikdami prižiūrėti savo sūnų "geram vyrukui" Frenkui. Skeantį rytą porelę pažadina policijos skambutis, kuri praneša, jog ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Super auklė / Babysitting (2014) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Super auklė


Originalus pavadinimas: Babysitting
Žanras: Komedija
Metai: 2014

Režisierius: Nicolas Benamou, Philippe Lacheau
Vaidina: Philippe Lacheau, Alice David, Vincent Desagnat, Tarek Boudali ...

Apie filmą: Kler ir Markas išvyksta iš miesto savaitgaliui, palikdami prižiūrėti savo sūnų "geram vyrukui" Frenkui. Skeantį rytą porelę pažadina policijos skambutis, kuri praneša, jog jų namas apverstas aukšytn kojomis, o sūnus prapuolė.

Įvykio vietoje policija suranda vaizdo kamerą, kurioje įamžinti visi praėjusios nakties įvykiai. Tik peržiūrėję įrašą nelaimėliai tėveliai sužinos, kur prapuolė jų vaikas, bei kas vyko tą nakti, kai... Frenkas šventė savo 30-metį.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + FR (Orginalas)

Kokybė: BDRip
Video: 1000x540, 23.976 fps, 2 110 Kbps
Audio: 48.0 KHz, 6 channels, ~240kbps - LT
Audio: 48.0 KHz, 2 channels, ~128kbps - FR


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų