Torentas "Susipynę išgyvenimai / Personal Effects (2009) [BDRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Susipynę išgyvenimai Originalus pavadinimas: Personal Effects Žanras: Drama Metai: 2009 Režisierius: David Hollander Vaidina: Michelle Pfeiffer, Ashton Kutcher, Kathy Bates, Spencer Hudson ... Apie filmą: Linda (akt. Michelle Pfeiffer) - vidutinio amžiaus moteris. Jos vyras žuvo nuo draugo rankos išgertuvių metu ir jai tenka vienai auginti kurčnebylį sūnų Klėjų (akt. Spencer Hudson). Tai o -...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Susipynę išgyvenimai / Personal Effects (2009) [BDRip] Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Susipynę išgyvenimai


Originalus pavadinimas: Personal Effects
Žanras: Drama
Metai: 2009

Režisierius: David Hollander
Vaidina: Michelle Pfeiffer, Ashton Kutcher, Kathy Bates, Spencer Hudson ...

Apie filmą: Linda (akt. Michelle Pfeiffer) - vidutinio amžiaus moteris. Jos vyras žuvo nuo draugo rankos išgertuvių metu ir jai tenka vienai auginti kurčnebylį sūnų Klėjų (akt. Spencer Hudson). Tai nelengvas išbandymas jiems abiem: berniukas skaudžiai išgyvena tėvo netektį, o motinai nesiseka paguosti jį ir palengvinti sunkią pykčio, nukreipto prieš tėvo žudiką, naštą. Lindai pačiai reikia pagalbos ir palaikymo.

Valteris - 24 metų jaunuolis, priklausantis nacionalinei imtynių rinktinei, tačiau jam tenka mesti sportą ir grįžti į gimtąjį miestą. Valterio dvynė sesuo taip pat buvo nužudyta, tad vaikinas grįžta į gimtuosius namus, kur prislėgti sielvarto laukia Valterio motina (akt. Kathy Bates) ir sesers sužadėtinis.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: 1 112 x 600 *dzin*, (PAR 1.85:1), 23.976 fps, 2 Mb/s;
Audio: Lietuvių, 48 kHz, True HD AC3, 6 ch, -6 dBFS, 448 Kbps, Rytis Zemkauskas,
Audio: Lietuvių, 48 kHz, AC3, 2 ch, -6 dBFS, 192 Kbps, Rytis Zemkauskas,
Audio: Anglų, 48 kHz, AC3, 6 ch, 448 Kbps, Originalas,

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų