Torentas "Sveiki atvykę į Džiungles / Welcome to the Jungle (2013) [BRRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Sveiki atvykę į Džiungles Originalus pavadinimas: Welcome to the Jungle Žanras: Komedija Metai: 2013 Režisierius: Rob Meltzer Vaidina: Jean-Claude Van Damme, Adam Brody, Rob Huebel, Kristen Schaal ... Apie filmą: Sveiki atvykę į Džiungles (Welcome to the Jungle) - komedija apie grupę žmonių, įstrigusia laukinėse džiunglėse. Vienos įmonės darbuotojų komanda nukeliauja į seminarą, kuris vyksta...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Sveiki atvykę į Džiungles / Welcome to the Jungle (2013) [BRRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Sveiki atvykę į Džiungles


Originalus pavadinimas: Welcome to the Jungle
Žanras: Komedija
Metai: 2013

Režisierius: Rob Meltzer
Vaidina: Jean-Claude Van Damme, Adam Brody, Rob Huebel, Kristen Schaal ...

Apie filmą: Sveiki atvykę į Džiungles (Welcome to the Jungle) - komedija apie grupę žmonių, įstrigusia laukinėse džiunglėse.

Vienos įmonės darbuotojų komanda nukeliauja į seminarą, kuris vyksta džiunglėse. Jiems vadovauja vyras vardu Stormas, kuris yra buvęs jūrų pėstininkas. Viskas apsiverčia aukštyn kojom, kai jų ekspedicijos vadovą užpuola puma. Ofiso darbuotojų komanda lieka be išsigelbėjimo laukinės gamtos apsuptyje. Kažkas iš komandos vyrų turi parodyti savo vyriškumą ir imtis vadovauti. Ar ramus įmonės darbuotojas Krisas sugebės laimėti merginos širdį ir pasipriešinti Filui, kuris jį visą laiką žemino darbe.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BRRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~1801 kbps avg, 0.34 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~256 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų