Torentas "Šventovė / Sanctum (2011) [BDRip] Nuotykių, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Šventovė Originalus pavadinimas: Sanctum Žanras: Nuotykių, Drama, Trileris Metai: 2011 Režisierius: Alister Grierson Vaidina: Richard Roxburgh, Ioan Gruffudd, Rhys Wakefield, Alice Parkinson ... Apie filmą: Prodiuseris JAMESAS CAMERONAS, filmų TITANIKAS ir ĮSIKŪNIJIMAS kūrėjas, pristato SANCTUM – nuotykių drama, paremta tikrais įvykiais. Frenkas Makgvairas – vienas garsiausių ir speleologų į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Šventovė / Sanctum (2011) [BDRip] Nuotykių, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Šventovė


Originalus pavadinimas: Sanctum
Žanras: Nuotykių, Drama, Trileris
Metai: 2011

Režisierius: Alister Grierson
Vaidina: Richard Roxburgh, Ioan Gruffudd, Rhys Wakefield, Alice Parkinson ...

Apie filmą: Prodiuseris JAMESAS CAMERONAS, filmų TITANIKAS ir ĮSIKŪNIJIMAS kūrėjas, pristato SANCTUM – nuotykių drama, paremta tikrais įvykiais.
Frenkas Makgvairas – vienas garsiausių ir gerbiamiausių speleologų pasaulyje, tyrinėjęs kvapą gniaužiančius urvus ir olas visoje planetoje. Su grupele bendraminčių, tarp kurių yra ir jo septyniolikmetis sūnus Džošas, Frenkas leidžiasi į ekspediciją, kurios tikslas – pažinti vieną paslaptingiausių, įspūdingiausių ir pavojingiausių urvų ir olų sistemų pasaulyje – Espíritu Esa-ala. Žemės paviršiuje kilęs ciklonas sujaukia visus speleologų planus. Jie priversti ieškoti išsigelbėjimo požemio labirintuose.
Filmas SANCTUM sukurtas naudojant tas pačias technologijas, kurios buvo įdarbintos filmuojant milžinišką 2009 metų pabaigos kino hitą Įsikūnijimas”. Žinant maestro Jameso Camerono sugebėjimą kurti minias žiūrovų kerinčius filmus ( Terminatorius”, Svetimi”, Titanikas”, Įsikūnijimas”), SANCTUM žada kraują stingdančią įtampą, jaudinančią žmogiškąją dramą, įstabius efektus ir tiesiog puikią kino pramogą. Juolab, kad J. Cameronas pats yra didelis povandeninių ir požeminių tyrinėjimų gerbėjas, ne kartą leidęsis į mūsų planetos gelmes.
Pasiūlymas sukurti tikrais įvykiais paremtą dramą apie speleologus jį labai įkvėpė ir jis entuziastingai ėmėsi šio projekto. Jamesas Cameronas sugrįžta į didžiuosius ekranus!


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Eitvydas Stankevičius "LNK") + EN (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG4, XviD, 704x384 (16:9), 23.976 fps, 1 962 Kbps (0.303 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų