Torentas "Svetimas: Covenant / Alien: Covenant (2017) [BRRip] Fantastiniai, Siaubo, Trileriai" :: PiratuSala.lt

Svetimas: Covenant Orginalus pavadinimas: Alien: Covenant Žanras: Fantastiniai, Siaubo, Trileriai Metai: 2017 Režisierius: Ridley Scott Vaidina: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny Apie filmą: Laivo „Covenant“ įgula toli toli nuo žemės randa planetą, kuri iš pirmo žvilgsnio primena kone rojų, tačiau iš tiesų tai yra tamsus ir pavojingas pasaulis. Susidūrę su jo bus -...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Svetimas: Covenant / Alien: Covenant (2017) [BRRip] Fantastiniai, Siaubo, Trileriai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Svetimas: Covenant

Orginalus pavadinimas: Alien: Covenant
Žanras: Fantastiniai, Siaubo, Trileriai
Metai: 2017

Režisierius: Ridley Scott
Vaidina: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny

Apie filmą: Laivo „Covenant“ įgula toli toli nuo žemės randa planetą, kuri iš pirmo žvilgsnio primena kone rojų, tačiau iš tiesų tai yra tamsus ir pavojingas pasaulis. Susidūrę su jo grėsmėmis kosmoso keliautojai bus priversti rasti kelią iš pragaru tapusios vietos.

1979-aisiais R. Scottas pasauliui pristatė filmą „Svetimas“, pasakojantį apie paslaptingą planetą, kuri keliaujančius astronautus pasitinka svetingai, tačiau netrukus juos vieną po kito pražudo.

Naujasis šio režisieriaus įtempto siužeto filmas „Svetimas. Covenant“ nėra tiesioginis pirmojo „Svetimo“ tęsinys, tačiau prisimins kadaise „Svetimame“ jau matytus šiurpą keliančius kosmoso vietinius.

IMDB

Kalba: Lietuvių (vienbalsis - anglisss) + Anglų
Kokybė: BRRip
Vaizdas: AVC, 1032x430 (2,40:1), 23,976 kps, 1 835 kb/s
Garsas: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Garsas: Anglų AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųevaldukas30
KomentarasParašė 2017-08-06 09:19Naudinga: 0

lievas nevertas demesio
 
stwolas
KomentarasParašė 2017-08-17 16:31Naudinga: 0

tokių fantastinių nesamonių neteko dar matyt..