Torentas "Svetimi prieš Grobuonį 2 / AVPR: Aliens vs Predator-Requiem (2007) [BDRip] Veiksmo, Siaubo, Sci-Fi" :: PiratuSala.lt

Svetimi prieš Grobuonį 2 Originalus pavadinimas: AVPR: Aliens vs Predator-Requiem Žanras: Veiksmo, Siaubo, Sci-Fi Metai: 2007 Režisierius: Colin Strause, Greg Strause Vaidina: Reiko Aylesworth, Steven Pasquale, Shareeka Epps, Kristen Hager, Chelah Horsdal Apie filmą: Svetimas ar Grobuonis - tokį klausimą sau užduos ne vienas fantastinių filmų mėgėjas, laukdamas jau šešto tęsinio, kur dvi 28 ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Svetimi prieš Grobuonį 2 / AVPR: Aliens vs Predator-Requiem (2007) [BDRip] Veiksmo, Siaubo, Sci-Fi

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Svetimi prieš Grobuonį 2


Originalus pavadinimas: AVPR: Aliens vs Predator-Requiem
Žanras: Veiksmo, Siaubo, Sci-Fi
Metai: 2007

Režisierius: Colin Strause, Greg Strause
Vaidina: Reiko Aylesworth, Steven Pasquale, Shareeka Epps, Kristen Hager, Chelah Horsdal

Apie filmą: Svetimas ar Grobuonis - tokį klausimą sau užduos ne vienas fantastinių filmų mėgėjas, laukdamas jau šešto tęsinio, kur susigrumia dvi legendinės nežemiškos būtybės. Gruodžio 28 dieną pradedamos rodyti juostos "Svetimas prieš Grobuonį 2" režisieriai, broliai Gregas ir Colinas Strause'ai, sako vienodai besižavintys tiek Svetimu, tiek Grobuonimi, tačiau žino, kuri iš anksčiau sukurtų dalių jiems patiko labiausiai. "Man patinka daug dalykų iš visų filmų, tačiau ir man, ir broliui mėgstamiausias yra Ridley'aus Scott "Svetimas". Šitą filmą galiu žiūrėti valandų valandas. "Svetimame" yra daugybė klasika tapusių elementų: greitis, aplinka, grupės dinamika ir, žinoma, ta pažeidžiama moteris, juostos pabaigoje bėganti apsivilkusi tik apatinius rūbus. Tai išties žavus filmas", - savo nuomonę išsakė Gregas Strause'as.

Kartu su broliu kurdamas naują tęsinį, kuriame nežemiškomis būtybėmis paverčiami paprasti Žemės gyventojai, G. Strause'as daug dėmesio skyrė ne tik veiksmui ir efektams, bet žmogiškajam veiksniui. Šiuo atveju geriausiu pavyzdžiu jam buvo antroji dalis "Svetimi". "Šiame filme istorija vystoma ne tik vykdant misiją, bet parodant įdomius, stiprius veikėjus. Būtent dėl to juosta išties patraukia. Stiprūs herojai, žmogiškos pastangos mums buvo vienas iš svarbiausių dalykų kuriant 6 dalį," - apie juostą "Svetimas prieš Grobuonį 2" pasakojo vienas režisierių G. Strause'as.

Filme pasakojama, kaip ateivių laivas sudūžta Žemėje ir žemės gyventojuose pasigyvena šios keistosios būtybės - jie panaudoja žmonių kūną dauginimuisi ir kuria savotišką baimę keliančių keistų padarų armiją. Ją sunaikinti pasiryžusi armijoje tarnaujanti moteris ir brolio aplankyti atvykęs buvęs policininkas.

"Svetimi prieš grobuonį" - tai jau septintas filmas apie kultinę siurrealisto H. R. Gigerio sukurtą fantastinę būtybę Svetimą. Dar 1979 m. pasirodžiusi pirmoji juosta apie tobulą ir pavojingą padarą iš kitos planetos iki šiol jaudina tiek žiūrovus, tiek kino kūrėjus. 2004 m. sukurtame šeštame filme Svetimas susigrūmė su dar vienu legendiniu fantastikos personažu Grobuonimi. Nauja jų kova laukia visai prieš Naujuosius metus startuojančiame filme, kuris, kaip prognozuojama, sulauks didelio prisiekusių Svetimo gerbėjų dėmesio.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~2189 kbps avg, 0.42 bit/pixel
Audio: LT/EN: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448.00 kbps avg

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų