Torentas "Tadas Blinda Pradžia (2011) [BDRip] Nuotykių, Drama, Istorinis" :: PiratuSala.lt

Tadas Blinda Pradžia Žanras: Nuotykių, Drama, Istorinis Metai: 2011 Režisierius: Donatas Ulvydas Vaidina: Mantas Jankavicius, Agnia Ditkovskite, Tatyana Lyutaeva, Vidas Petkevicius ... Apie filmą: 1861-ieji. Baudžiavos panaikinimą apraizgiusios politinės intrigos atokiame Žemaitijos kaime netikėtai virsta kautynėmis. Jas įžiebė jaunas intrigantas, iš Sankt Peterburgo atsiųstas caro Janekas. ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tadas Blinda Pradžia (2011) [BDRip] Nuotykių, Drama, Istorinis Bronzinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Tadas Blinda Pradžia

Žanras: Nuotykių, Drama, Istorinis
Metai: 2011

Režisierius: Donatas Ulvydas
Vaidina: Mantas Jankavicius, Agnia Ditkovskite, Tatyana Lyutaeva, Vidas Petkevicius ...

Apie filmą: 1861-ieji. Baudžiavos panaikinimą apraizgiusios politinės intrigos atokiame Žemaitijos kaime netikėtai virsta kautynėmis. Jas įžiebė jaunas intrigantas, iš Sankt Peterburgo atsiųstas caro kariuomenės karininkas Janekas.
Įsisukusios istorijos girnos įtraukia ir taikius baudžiauninkus, ir praeities vaiduoklių kankinamą dvarininką Bernardą Gruinių, ir jo dailiąją dukterį Kristiną.
Veiksmų sūkuryje atsitiktinai atsidūrusiam Tadui tenka atsisveikinti su nerūpestinga kasdienybe ir prisiimti atsakomybę iš pradžių už savo, o vėliau ir už kitų – draugų bei mylimų žmonių gyvybes.
Mėgindamas suvokti savo vietą žiaurioje tikrovėje, Tadas atranda vertybes, dėl kurių verta gyventi ir mirti. Kova už laisvę, teisingumą ir meilę prasideda. Taip gimsta legenda apie Tadą Blindą.:

IMDB

Įgarsinta: LT (Orginalus) + Rusų

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 4 914 Kbps : 1 280x528 : 24.000 fps
Audio: AC-3 : 384 Kbps : 2 channels : 48.0 KHz : Language : Russian
Audio: DTS : 754 Kbps : 6 channels : 48.0 KHz : DTS 5.1 755 kbps : Language : Lithuanian


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų