Torentas "Tai Či Kovotojas / Man of Tai Chi (2013) [BDRip] Veiksmo, Drama" :: PiratuSala.lt

Tai Či Kovotojas Originalus pavadinimas: Man of Tai Chi Žanras: Veiksmo, Drama Metai: 2013 Režisierius: Keanu Reeves Vaidina: Tiger Hu Chen, Keanu Reeves, Karen Mok, Hai Yu ... Apie filmą: Tai Či Meistras" - tai Keanu Reeveso, kaip režisieriaus, debiutas. Filme, kuriame vaidina ir pats Reevesas, pasakojama apie jaunojo kovotojo dvasinę kelionę, kai savo neprilygstamo Tai Či meistriškumo...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tai Či Kovotojas / Man of Tai Chi (2013) [BDRip] Veiksmo, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Tai Či Kovotojas


Originalus pavadinimas: Man of Tai Chi
Žanras: Veiksmo, Drama
Metai: 2013

Režisierius: Keanu Reeves
Vaidina: Tiger Hu Chen, Keanu Reeves, Karen Mok, Hai Yu ...

Apie filmą: Tai Či Meistras" - tai Keanu Reeveso, kaip režisieriaus, debiutas. Filme, kuriame vaidina ir pats Reevesas, pasakojama apie jaunojo kovotojo dvasinę kelionę, kai savo neprilygstamo Tai Či meistriškumo dėka jis patenka į itin daug pinigų žadantį pogrindžio kovos klubą. Kovos darosi vis aršesnės, o tuo pačiu ir jis, nes tai - vienintelis būdas išgyventi.

Angliškas aprašymas:
A young man in the 1940s raises a family in Alabama after his wife leaves him for an Englishman and moves to England. When the wife dies, she leaves a request to be brought back to Alabama to be buried, and at that point the man hasn't seen her in nearly 30 years. The two families - her original family she abandoned and her English family - meet and make an attempt to adjust to each other, with uneven results.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «SDI» +Anglų (Originalas)
Subtitrai:Anglų - (išjungiami)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 1032 x 430 (2.40:1), 23.976 fps, 1593 kbps (0.150 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, ~256.00 kbps (Lithuanian)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 2 ch, ~128.00 kbps (English)

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų