Torentas "Taikinys #1 / Zero Dark Thirty (2012) [BRRip] Drama, Istorinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Taikinys #1 Originalus pavadinimas: Zero Dark Thirty Žanras: Drama, Istorinis, Trileris Metai: 2012 Režisierius: Kathryn Bigelow Vaidina: Jason Clarke, Reda Kateb, Jessica Chastain, Kyle Chandler, Jennifer Ehle … Apie filmą: 2003-ieji. Prabėgo dveji metai po "Al Quaeda" teroristinio akto Niujorke. Į spąstus įkliuvęs Osama'os Bin Ladeno sūnėnas Amaras (aktorius Reba Katebas) pačiais...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Taikinys #1 / Zero Dark Thirty (2012) [BRRip] Drama, Istorinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Taikinys #1


Originalus pavadinimas: Zero Dark Thirty
Žanras: Drama, Istorinis, Trileris
Metai: 2012

Režisierius: Kathryn Bigelow
Vaidina: Jason Clarke, Reda Kateb, Jessica Chastain, Kyle Chandler, Jennifer Ehle …

Apie filmą: 2003-ieji. Prabėgo dveji metai po "Al Quaeda" teroristinio akto Niujorke. Į spąstus įkliuvęs Osama'os Bin Ladeno sūnėnas Amaras (aktorius Reba Katebas) brutaliai tardomas pačiais žiauriausiais metodais. JAV žvalgyba siekia išgauti reikalingos informacijos apie pavojingiausiu paskelbto teroristo slėptuvių vietą. Tardytojas Danas (aktorius Jasonas Clarke'as) neabejoja, kad net pats galingiausias džiahado karys vieną dieną palūžta nuo gyvuliško šantažo sunkiojo metalo muzikos terapija, šunų užsiundimu, maisto dozavimu, miego trukdymu ir sveiku protu nesuvokiamais kankinimais.

Šaltakraujiška, užgrūdinta ir bebaimė CŽV tyrėja Maja (aktorė Jessica Chastain, "Gyvybės medis", "Tarnaitė", "Virš įstatymo") yra tvirtai įsitikinusi, kad Osama Bin Ladenas tikrai nesislapsto kažkur olose. Ji neabejoja, kad net patį ieškomiausią teroristą įmanoma susekti ir surasti. "Aš nužudysiu Bin Ladeną", - pasižada daugybę išdavysčių ir melagingos informacijos pasėkmių ištvėrusi Maja. Esminė filmo veikėja grindžiama realiame gyvenime egzistuojančios moters portretu, kurį iš perskaitytų dokumentų detaliai nupiešė buvęs žurnalistas ir scenaristas Markas Boalas. "Maja" gali būti netgi tikras Osama's Bin Ladeno medžioklei ilgus metus slapta vadovavusios CŽV pareigūnės slapyvardis.

2011 metų gegužės 1 d. Pakistano mieste Abotabade prasideda karinio būrio "SEAL Team 6" reidas, kuriam žalią šviesą Baltuosiuose Rūmuose uždega JAV prezidentas Barrackas Obama. Jau žinome, kaip baigėsi 30 minučių po vidurnakčio gegužės 2 d. sėkmingai ir pergalingai įvykdyta slaptoji neįmanoma misija.

Galingiausiu kandidatu "Oskaro" premijų nominacijoms ir pagrindiniu favoritu galutinei pergalei laikomas filmas Lietuvos kino teatrų ekranuose pasirodo 2013 m. vasario mėnesį. Filmo pavadinimas orginalo kalba - "ZERO DARK THIRTY" - tiksliai apibūdina dviejų JAV prezidentų George'o W. Busho ir Barracko Obama'os valdytą medžioklės operaciją, kuri buvo užslaptinta pačiu aukščiausiu lygiu. Karinių terminų žodyne "Zero Dark Thirty" reiškia 30 minučių po vidurnakčio ir šiuo žargonu buvo užfiksuotas Osama'os Bin Ladeno mirties laikas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BRRip
Video: 720x384 (1.88:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~1521 kbps avg, 0.23 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų