Torentas "Tamsa / The Darkness (2016) [BDRip] Siaubo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Tamsa Originalus pavadinimas: The Darkness Žanras: Siaubo, Trileris Metai: 2016 Režisierius: Greg McLean Vaidina: Kevin Bacon, Radha Mitchell, David Mazouz, Lucy Fry ... Apie filmą: Taylorų šeimyna atostogauja Didžiąjame Kanjone. Jų lengva autizmo forma sergantis sūnus Mikey (David Mazouz) ten randa penkis akmenis, kuriuose išraižyti keisti simboliai. Jiems sugrįžus į namus priemiestyje, ant...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tamsa / The Darkness (2016) [BDRip] Siaubo, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Tamsa


Originalus pavadinimas: The Darkness
Žanras: Siaubo, Trileris
Metai: 2016

Režisierius: Greg McLean
Vaidina: Kevin Bacon, Radha Mitchell, David Mazouz, Lucy Fry ...

Apie filmą: Taylorų šeimyna atostogauja Didžiąjame Kanjone. Jų lengva autizmo forma sergantis sūnus Mikey (David Mazouz) ten randa penkis akmenis, kuriuose išraižyti keisti simboliai. Jiems sugrįžus į namus priemiestyje, ant sienų netikėtai atsiranda plaštakų žymės.
Netrukus Mike tėtis Peter (Kevin Bacon) ir mama Bronny Taylor (Radha Mitchell) nebežino ką daryti, tačiau viskas pasisuka blogyn, kai jie supranta, kad už šių nepaaiškinamų reiškinių slypi demoniška dvasia. Ar jiems pasiseks išgelbėti savo šeimą, kol blogio kerai jų nesunaikino?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Jurgis Damaševičius,"SDI") + EN (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1080x452 (2.35:1), 23.976 fps, 1 822 Kbps (0.156 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~ 224 kbps (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~ 208 kbps (English)
Subtitrai: Anglų

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų