Torentas "Tamsus potvynis / Dark Tide (2012) [BDRip] Nuotykių, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Tamsus potvynis Originalus pavadinimas: Dark Tide Žanras: Nuotykių, Drama, Trileris Metai: 2012 Režisierius: John Stockwell Vaidina: Halle Berry, Olivier Martinez, Sizwe Msutu, Mark Elderkin ... Apie filmą: Keitė gavo Ryklių užkalbėtojos pravardę dėl savo nepaprasto gebėjimo rasti ryšį su didžiausią baimę keliančiais padarais pasaulyje. Tačiau kai Keitės akyse vienas iš jos draugų nardytojų ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tamsus potvynis / Dark Tide (2012) [BDRip] Nuotykių, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Tamsus potvynis


Originalus pavadinimas: Dark Tide
Žanras: Nuotykių, Drama, Trileris
Metai: 2012

Režisierius: John Stockwell
Vaidina: Halle Berry, Olivier Martinez, Sizwe Msutu, Mark Elderkin ...

Apie filmą: Keitė gavo Ryklių užkalbėtojos pravardę dėl savo nepaprasto gebėjimo rasti ryšį su didžiausią baimę keliančiais padarais pasaulyje. Tačiau kai Keitės akyse vienas iš jos draugų nardytojų žūsta užpuolus žiauriam rykliui, patirta trauma atima gebėjimą nerti į vandenyno gelmes.
Angliškas aprašymas:
Kate is a shark expert whose business has been failing since a shark attack killed a fellow diver under her command. Once dubbed "the shark whisperer," Kate is haunted by the memory of the attack and unable to get back into the water. With bills piling up and the bank about to foreclose on Kate's boat, Kate's ex-boyfriend Jeff presents her with a lucrative opportunity to lead a thrill-seeking millionaire businessman on a dangerous shark dive - outside the cage. Battling her self-doubts and fear, Kate accepts the proposal and sets a course for the world's deadliest feeding ground - Shark Alley.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «SDI»+Anglų (Originalas)
Subtitrai: Anglų - (išjungiami)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 960 x 408 (2.35:1), 23.976 fps, 1381 kbps (0.147 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, ~225 kbps (Lithuanian)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, ~223 kbps (English)

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų