Torentas "Tarp dviejų pasaulių / Upside Down (2012) [BDRip] Drama, Fantastinis, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Tarp dviejų pasaulių Originalus pavadinimas: Upside Down Žanras: Drama, Fantastinis, Romantinis Metai: 2012 Režisierius: Juan Solanas Vaidina: Jim Sturgess, Kirsten Dunst, Timothy Spall, Blu Mankuma ... Apie filmą: Du pasauliai, įsikūrę toje pačioje Saulės sistemoje, turi dvi skirtingas gravitacijos jėgas, laikančias pasaulių gyventojus savoje pusėje. Viršutiniame pasaulyje įsikūrę o – Dėl -...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tarp dviejų pasaulių / Upside Down (2012) [BDRip] Drama, Fantastinis, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Tarp dviejų pasaulių


Originalus pavadinimas: Upside Down
Žanras: Drama, Fantastinis, Romantinis
Metai: 2012

Režisierius: Juan Solanas
Vaidina: Jim Sturgess, Kirsten Dunst, Timothy Spall, Blu Mankuma ...

Apie filmą: Du pasauliai, įsikūrę toje pačioje Saulės sistemoje, turi dvi skirtingas gravitacijos jėgas, laikančias pasaulių gyventojus savoje pusėje. Viršutiniame pasaulyje įsikūrę turtingieji gyventojai, o žemutiniame pasaulyje – prasčiau gyvenantys žmonės.

Dėl dviejų pasaulių skirtumų, jų gyventojams uždrausta bendrauti tarpusavyje. Tačiau Adamas (akt. Jimas Sturgessas) bei Eden (akt. Kristen Duns), gyvenantys skirtinguose pasauliuose pamilsta vienas kitą ir stengiasi nugalėti gravitaciją bei supriešintas pasaulio valdžias, norėdami būti kartu. Ar tikra ir stipri jų meilė nugalės iškilusias kliūtis?

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - Sekretorė) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1160x522 (2.222), 23.976 fps, 2 515 Kbps (0.173 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps [LT]
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 384 Kbps [EN]


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų