Torentas "Tekenas / Tekken (2010) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Tekenas Originalus pavadinimas: Tekken Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama Metai: 2010 Režisierius: Dwight H. Little Vaidina: Jon Foo, Kelly Overton, Cary-Hiroyuki Tagawa, Ian Anthony Dale ... Apie filmą: Filmas, paremtas garsiuoju kompiuteriniu žaidimu "Tekken". Tai pasakojimas apie tironijos užvaldytą pasaulį, kuriame dominuoja 8 didžiausios pasaulio kompanijos, iš kurių pati - ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tekenas / Tekken (2010) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Tekenas


Originalus pavadinimas: Tekken
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama
Metai: 2010

Režisierius: Dwight H. Little
Vaidina: Jon Foo, Kelly Overton, Cary-Hiroyuki Tagawa, Ian Anthony Dale ...

Apie filmą: Filmas, paremtas garsiuoju kompiuteriniu žaidimu "Tekken". Tai pasakojimas apie tironijos užvaldytą pasaulį, kuriame dominuoja 8 didžiausios pasaulio kompanijos, iš kurių pati stipriausia - Tekkeno Filmas, paremtas garsiuoju kompiuteriniu žaidimu "Tekken". Tai pasakojimas apie tironijos užvaldytą pasaulį, kuriame dominuoja 8 didžiausios pasaulio kompanijos, iš kurių pati stipriausia - Tekkeno korporacija.
Angliškas aprašymas:
The year is 2039. World wars have destroyed everything and territories are run by corporations, the mightiest -- and cruelest -- of which is Tekken. Jin Kazama (John Foo) witnesses the death of his mother Jun (Tomita) by Tekken in the slums known as Anvil. Vowing vengeance, and armed only with his street smarts and raw fighting skills, he enters a dangerous and potentially deadly combat tournament, where he must defeat the world's most elite fighters to become the "King of the Iron Fist."

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «BTV»+Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (XviD), 720 x 384 (1.85:1), 23.976 fps, 1496 kbps (0.226 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (Lithuanian) (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų