Torentas "Tėvas šeimininkas / Padre Padrone (1977) [DVDRip] Biografinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Tėvas šeimininkas Originalus pavadinimas: Padre Padrone Žanras: Biografinis, Drama Metai: 1977 Režisierius: Paolo Taviani, Vittorio Taviani Vaidina: Omero Antonutti, Saverio Marconi, Marcella Michelangeli, Fabrizio Forte ... Apie filmą: Filmas sukurtas žinomo italų filologo Gavino Leddos autobiografinio romano motyvais. Šiurkštaus, beraščio Sardinijos valstiečio sūnus Gavinas nuo vaikystės –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tėvas šeimininkas / Padre Padrone (1977) [DVDRip] Biografinis, Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Tėvas šeimininkas


Originalus pavadinimas: Padre Padrone
Žanras: Biografinis, Drama
Metai: 1977

Režisierius: Paolo Taviani, Vittorio Taviani
Vaidina: Omero Antonutti, Saverio Marconi, Marcella Michelangeli, Fabrizio Forte ...

Apie filmą: Filmas sukurtas žinomo italų filologo Gavino Leddos autobiografinio romano motyvais.

Šiurkštaus, beraščio Sardinijos valstiečio sūnus Gavinas nuo vaikystės siekė žinių, tačiau jo tėvas, gyvendamas pagal patriarchalines sampratas, slopino kiekvieną vaiko dvasios polėkį ir vertė vienatvėje ganyti avis toli nuo žmonių. Gavinas sukilo prieš žiaurias, geležines taisykles, reikalaujančiai paklusti tėvui šeimininkui. Paliko Sardiniją ir pasiekė beveik neįmanoma – tapo žinomu mokslininku, profesoriumi. Suaugęs Gavinas grįžta namo, kad baigtų ginčą su tėvu ir bent mažumėlę pakeistų slegiantį, be jokių prošvaisčių valstiečių gyvenimo būdą.

Filmas pelnė „Auksinę palmės šakelę“ ir FIPRESCI prizą tarptautiniame Kanų kino festivalyje, apdovanotas pagrindiniu prizu tarptautiniame Berlyno festivalyje, pagrindiniu Italijos kino prizu „Donatelo Dovydu“. Nominuotas britų BAFTA kino apdovanojimui. Iš viso pelnė 9 kino apdovanojimus ir 1 nominaciją.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Italų/Sardiniečių/Vokiečių/Lotynų (Originalas)

Kokybė: DVDRip
Video: AVC, 704x432 (1.630), 25.000 fps, 1 500 Kbps (0.197 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 192 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 256 Kbps, CBR (Italian / Sardinian / German / Latin)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų