Torentas "The Boss (2016) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

The Boss Žanras: Komedija Metai: 2016 Režisierius: Ben Falcone Vaidina: Melissa McCarthy, Kristen Bell, Peter Dinklage, Ella Anderson ... Apie filmą: Mišelės Darnel (aktorė Melissa McCarthy) sukurtai verslo imperijai nėra lygių. Niekas neprilygsta ir pačiai Mišelei – prieš jokias kliūtis nesustojančiai ir švelnumu nepasižyminčiai moteriškei. Tačiau vieną dieną viskas sugriūva. Mišelė į viso ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

The Boss (2016) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

The Boss

Žanras: Komedija
Metai: 2016

Režisierius: Ben Falcone
Vaidina: Melissa McCarthy, Kristen Bell, Peter Dinklage, Ella Anderson ...

Apie filmą: Mišelės Darnel (aktorė Melissa McCarthy) sukurtai verslo imperijai nėra lygių. Niekas neprilygsta ir pačiai Mišelei – prieš jokias kliūtis nesustojančiai ir švelnumu nepasižyminčiai moteriškei. Tačiau vieną dieną viskas sugriūva. Mišelė apkaltinama finansinėmis machinacijomis, patupdoma į kalėjimą, netenka viso asmeninio turto, o jos verslas bankrutuoja, o visi buvę „draugai“ išsilaksto tarsi tarakonai.

Atlikusi bausmę, Mišelė neturi kitos išeities, kaip kreiptis pagalbos į buvusią savo darbuotoją Klerę (akt. Kristen Bell). Bendraujant su Klerės paaugle dukra, Mišelės galvoje pamažu gimsta naujas verslo planas: ji pavers mergaičių-skaučių kepamus sausainius naujos savo verslo imperijos pagrindu. Ir visiškai nesvarbu, kad jos naujieji darbuotojai – vaikai. Verslo kare leidžiamos visos priemonės.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - Cratecsas) + Anglų (Originalas)
Subtitrai: Lietuvių / Rusų / Anglų

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 2 262 Kbps : 1 024 x 552 : 23.976 fps
Audio: AC-3 : 448 Kbps : 6 channels : 48.0 KHz. lt
Audio: AC-3 : 448 Kbps : 6 channels : 48.0 KHz. en


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintisdaris
KomentarasParašė 2016-12-18 18:50Naudinga: 0

TIKRAI GERAS FILMAS!