Torentas "Tiesa arba drąsa / Truth or Dare (2018) [WEBDL] Siaubo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Tiesa arba drąsa Originalus pavadinimas: Truth or Dare Žanras: Siaubo, Trileris Metai: 2018 Režisierius: Jeff Wadlow Vaidina: Lucy Hale, Tyler Posey, Violett Beane, Landon Liboiron ... Apie filmą: Grupelė draugų vyksta atostogų į Meksiką. Nusprendę pasilinksminti, jaunuoliai ima žaisti nekaltai atrodantį žaidimą „tiesa arba drąsa“, kuomet kiekvienas privalo atsakyti tiesą į užduodamą arba ir...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tiesa arba drąsa / Truth or Dare (2018) [WEBDL] Siaubo, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Tiesa arba drąsa


Originalus pavadinimas: Truth or Dare
Žanras: Siaubo, Trileris
Metai: 2018

Režisierius: Jeff Wadlow
Vaidina: Lucy Hale, Tyler Posey, Violett Beane, Landon Liboiron ...

Apie filmą: Grupelė draugų vyksta atostogų į Meksiką. Nusprendę pasilinksminti, jaunuoliai ima žaisti nekaltai atrodantį žaidimą „tiesa arba drąsa“, kuomet kiekvienas privalo atsakyti tiesą į užduodamą klausimą arba įvykdyti drąsos reikalaujančią užduotį. Jau netrukus paprastas tiesos ir drąsos žaidimas virsta mirties lenktynėmis, kuomet dalyviai nusprendžia žaisti prieš taisykles ir pasitelkia mirtį nešantį melą. Kas žiauriame žaidime su mirtimi laimės likdamas gyvu?

Legendinėje kino studijoje Blumhouse Productions gimęs siaubo trileris „Tiesa arba drąsa“ žiūrovams primins paauglystėje šimtus kartų žaistą žaidimą, priversdamas susimąstyti ar esate pasiryžę žaisti iki mirties? Už juostos vairo stojęs režisierius Jeff Wadlow, kūręs filmą „Smūgis žemiau juostos“ (angl. „Kick-Ass 2“), tikina, jog „Tiesa arba drąsa“ sustingdys kraują ir privers laikyti liežuvį už dantų.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų Originalas
Subtitrai: Angliški
Kokybė: WEBDL
Video: AVC, 1024x426 (2.40:1), 23.976 fps, 1 149 Kbps
Audio: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 2 kanalai, 192 kb/s CBR
Audio: Anglų AC-3, 48,0 kHz, 2 kanalai, 192 kb/s CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų