Torentas "Tiesiog kartu / Hunting and Gathering (2007) [BDRip] Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Tiesiog kartu Originalus pavadinimas: Hunting and Gathering Žanras: Drama, Romantinis Metai: 2007 Režisierius: Claude Berri Vaidina: Audrey Tautou, Guillaume Canet, Laurent Stocker, Françoise Bertin ... Apie filmą: Keturi nelaimėliai pagaliau bus laimingi. Žavioji Audrey Tautou nuoširdžioje istorijoje apie meilės ir laimės paieškas. Tai pasakojimas apie keturis paprastus žmones, kurių iki ir...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tiesiog kartu / Hunting and Gathering (2007) [BDRip] Drama, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Tiesiog kartu


Originalus pavadinimas: Hunting and Gathering
Žanras: Drama, Romantinis
Metai: 2007

Režisierius: Claude Berri
Vaidina: Audrey Tautou, Guillaume Canet, Laurent Stocker, Françoise Bertin ...

Apie filmą: Keturi nelaimėliai pagaliau bus laimingi. Žavioji Audrey Tautou nuoširdžioje istorijoje apie meilės ir laimės paieškas.
Tai pasakojimas apie keturis paprastus žmones, kurių iki šiol nesiejo niekas, išskyrus vienatvę. Susitikimas jiems suteikė progą pažinti vienam kitą, netgi mylėti ir turėti šeimą.

Kamilė yra jauna, tačiau keista moteris, vakarais dirbanti valytoja, nors yra labai talentinga iliustratorė.
Frankas yra virėjas, po kurio šiurkščia ir nerafinuota išore slepiasi labai jautrus vaikinas, besirūpinantis senele Paulete.
Ji, trečioji filmo veikėja, yra trapi, pagyvenusi, tačiau turinti nuostabų humoro jausmą. O jaunasis aristokratas Philibertas tampa jungiamąja šių veikėjų grandimi.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis) + French - (Orginalus)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 720x384 (2,40:1), 23,976 kps, 1 561 kb/s
Audio: LT: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Audio: FR: AC-3, 48,0 kHz, 2 kanalai, 192 kb/s


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų