Torentas "Tokia jau mano dalia / Just My Luck (2006) [DVDRip] Komedija, Fantastinis, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Tokia jau mano dalia Originalus pavadinimas: Just My Luck Žanras: Komedija, Fantastinis, Romantinis Metai: 2006 Režisierius: Donald Petrie Vaidina: Lindsay Lohan, Chris Pine, Samaire Armstrong, Bree Turner ... Apie filmą: Ji - Manheteno laimės įsikūnijimas, kuriam viskas gyvenime sekasi. Jos drabužiai gražiausi, jos vaikinai - nuostabiausi, kai ji sušunka: „Taksi“, sustoja pusė Niujorko šis ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tokia jau mano dalia / Just My Luck (2006) [DVDRip] Komedija, Fantastinis, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Tokia jau mano dalia


Originalus pavadinimas: Just My Luck
Žanras: Komedija, Fantastinis, Romantinis
Metai: 2006

Režisierius: Donald Petrie
Vaidina: Lindsay Lohan, Chris Pine, Samaire Armstrong, Bree Turner ...

Apie filmą:

Ji - Manheteno laimės įsikūnijimas, kuriam viskas gyvenime sekasi. Jos drabužiai gražiausi, jos vaikinai - nuostabiausi, kai ji sušunka: „Taksi“, sustoja pusė Niujorko taksistų.

Tačiau vieną dieną šis laimės įsikūnijimas pasibučiuoja su simpatingu lūzeriu ir... jos laimė pabėga pas jį. Tada plaukų džiovintuvas įtraukia plaukus, skalbimo mašina sukelia potvynį, lūžta batų kulniukai, prie nugaros prilimpa suoliukas (nes buvo dažytas) – ir tai tik pati pradžia!


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: DVDRip
Video: MPEG4 Video (H264) 512x272 23.976fps 262kbps [Video]
Audio: AAC 48000Hz stereo 34kbps [Audio]


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų