Torentas "Toks gyvenimas / C'est la vie! (2017) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Toks gyvenimas Originalus pavadinimas: C'est la vie! Žanras: Komedija Metai: 2017 Režisierius: Olivier Nakache, Éric Toledano Vaidina: Jean-Pierre Bacri, Jean-Paul Rouve, Gilles Lellouche, Vincent Macaigne ... Apie filmą: Maksas dirba pobūvių organizatoriumi jau daugiau nei trisdešimt metų. Ir jis tikrai pats geriausias! Suorganizavo šimtus švenčių, tačiau jau kyla noras nuo viso to Visgi, –...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Toks gyvenimas / C'est la vie! (2017) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Toks gyvenimas


Originalus pavadinimas: C'est la vie!
Žanras: Komedija
Metai: 2017

Režisierius: Olivier Nakache, Éric Toledano
Vaidina: Jean-Pierre Bacri, Jean-Paul Rouve, Gilles Lellouche, Vincent Macaigne ...

Apie filmą: Maksas dirba pobūvių organizatoriumi jau daugiau nei trisdešimt metų. Ir jis tikrai pats geriausias! Suorganizavo šimtus švenčių, tačiau jau kyla noras nuo viso to pailsėti. Visgi, reikia išpildyti dar vieną užsakymą – surengti prabangias Pjero ir Elenos vestuves XVII amžiaus dvare.

Kaip visada, Maksas suplanavo kruopščiai: pasamdė padavėjų komandą, virėjus, indų plovėjus, davė nurodymus fotografui, užsakė muzikantus, gėlių dekoracijas – visus reikalingus tobulos šventės ingredientus… Bet, kaip tyčia, viena paskui kitą pasipila klaidos, kurios gali sugadinti pačias gražiausias šventės akimirkas, ir nepriekaištingą planą paversti chaosu, katastrofa.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Prancūzų

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1164x628 (1,85:1), 24,000 kps, 2277 kb/s
Audio: AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 224 kb/s Lietuvių
Audio: AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 208 kb/s Prancūzų


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų