Torentas "Treneris Karteris / Coach Carter (2005) [BRRip] Drama, Sportas" :: PiratuSala.lt

Treneris Karteris Originalus pavadinimas: Coach Carter Žanras: Drama, Sportas Metai: 2005 Režisierius: Thomas Carter Vaidina: Samuel L. Jackson, Rob Brown, Robert Ri'chard, Rick Gonzalez ... Apie filmą: Tai faktais paremtas pasakojimas apie trenerį, mokantį savo auklėtinius gyventi ne vien dėl krepšinio. Kenas Karteris - buvęs Ričmondo vidurinės krepšinio rinktinės žaidėjas. Jis grįžta į ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Treneris Karteris / Coach Carter (2005) [BRRip] Drama, Sportas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Treneris Karteris


Originalus pavadinimas: Coach Carter
Žanras: Drama, Sportas
Metai: 2005

Režisierius: Thomas Carter
Vaidina: Samuel L. Jackson, Rob Brown, Robert Ri'chard, Rick Gonzalez ...

Apie filmą:
Tai faktais paremtas pasakojimas apie trenerį, mokantį savo auklėtinius gyventi ne vien dėl krepšinio. Kenas Karteris - buvęs Ričmondo vidurinės krepšinio rinktinės žaidėjas.
Jis grįžta į savo mokyklą imtis trenerio darbo ir iškart susiduria su sunkumais. Komandai visai nesiseka, o už aikštės ribų bėdos dar rimtesnės. Karteris nori siekti pergalių ir išmokyti komandos narius gerbti vienas kitą.
Jie turi demonstruoti puikius rezultatus ne tik sporto salėje, bet ir kitose pamokose.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BRRip
Video: MPEG4, XviD, 720x304 (2.35:1), 23.976 fps, 1 831 Kbps (0.349 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų