Torentas "Trylika lemtingų dienų / Thirteen Days (2000) [BDRip] Drama, Istorinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Trylika lemtingų dienų Originalus pavadinimas: Thirteen Days Žanras: Drama, Istorinis, Trileris Metai: 2000 Režisierius: Roger Donaldson Vaidina: Shawn Driscoll, Kevin Costner, Drake Cook, Lucinda Jenney ... Apie filmą: 1962-aisiais Sovietų Sąjunga Kuboje sumontavo savo gynybines raketas, kurios konflikto atveju per kelias sekundes galėjo sunaikinti ištisus Amerikos miestus. Kenedžio teko į ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Trylika lemtingų dienų / Thirteen Days (2000) [BDRip] Drama, Istorinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Trylika lemtingų dienų


Originalus pavadinimas: Thirteen Days
Žanras: Drama, Istorinis, Trileris
Metai: 2000

Režisierius: Roger Donaldson
Vaidina: Shawn Driscoll, Kevin Costner, Drake Cook, Lucinda Jenney ...

Apie filmą: 1962-aisiais Sovietų Sąjunga Kuboje sumontavo savo gynybines raketas, kurios konflikto atveju per kelias sekundes galėjo sunaikinti ištisus Amerikos miestus. Kenedžio administracijai teko ieškoti skubaus sprendimo, kaip reaguoti į tokį komunistų poelgį. Visa naikinantis atominis karas galėjo prasidėti bet kurią akimirką, nors vienai iš šalių padarius neteisingą ėjimą.

Į konfliktą buvo įtrauktos slaptosios tarnybos, aukščiausios dviejų didžiausių valstybių valdymo karinės ir politinės institucijos. Bet kokia kaina reikėjo susitarti dėl taikaus problemos sprendimo. Net ir praėjus beveik 40 metų po šio vos tragiškai nepasibaigusio įvykio, Kubos krizė laikoma vieninteliu dviejų valstybių konfliktu, kai atominis karas atrodė beveik 99% įmanomas.

Laukė baisios dienos ir nemigo naktys tiek Džonui Kenedžiui, tiek Nikitai Chruščiovui. Šaltasis karas pasiekė savo apogėjų ir galėjo baigtis tragiškai. Atgabentos į Kubą Sovietų raketos per dvi savaites buvo sumontuotos ir parengtos “ekstra” atvejui. Jos būtų taikiusios šiauriau Vašingtono ir 80 mln amerikiečių galėjo žūti mažiau nei per 10 minučių.

Kenedžio karinė vadovybė siūlė invaziją į Kubą ir karinių oro pajėgų antpuolius. Tai galėjo pasibaigti didžiausia visų laikų tragedija. Prezidentas ir jo artimiausi bičiuliai patarėjai – Bobby ir Kenny O’Donnel, - per 13 dienų turėjo rasti kitą sprendimą.

Šių trijų vyrų santykiai, jų veiksmai, stengiantis išgelbėti žmones, menkai nutuokiančius apie visą Kubos krizės rimtumą, – įspūdingo politinio trilerio “Trylika dienų”, kainavusio net 80 mln$, pagrindas. Scenarijus paremtas istoriniais dokumentais, įskaitant milžinišką Baltųjų Rūmų dokumentaciją ir interviu su gyvais liudininkais.

Kai kam tai gali sukelti nostalgiškus prisiminimus apie laikus, kai dar buvo gyvų herojų, nes, atrodo, kad dabar į daugelį dalykų žiūrima su nemenka cinizmo doze.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Klemensas Kačinskas, "Balticum TV") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 682 Kbps : 932 x 504 aspect ratio : 1.85:1 : 23.976 fps
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų