Torentas "Trys dienos, trys naktys / Beerfest [UNRATED] (2006) [BRRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Trys dienos, trys naktys Originalus pavadinimas: Beerfest Žanras: Komedija Metai: 2006 Režisierius: Jay Chandrasekhar Vaidina: M.C. Gainey, Paul Soter, Erik Stolhanske, Cloris Leachman, Jrgen Prochnow... Apie filmą: Kai amerikiečiai broliai Todas ir Janas Volfhauzas atvyksta į Vokietiją su tikslu išbarstyti senelio pelenus Vokietijos alaus šventes "Octoberfest" metu, jie visai Čia ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Trys dienos, trys naktys / Beerfest [UNRATED] (2006) [BRRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Trys dienos, trys naktys


Originalus pavadinimas: Beerfest
Žanras: Komedija
Metai: 2006

Režisierius: Jay Chandrasekhar
Vaidina: M.C. Gainey, Paul Soter, Erik Stolhanske, Cloris Leachman, Jrgen Prochnow...

Apie filmą: Kai amerikiečiai broliai Todas ir Janas Volfhauzas atvyksta į Vokietiją su tikslu išbarstyti senelio pelenus Vokietijos alaus šventes "Octoberfest" metu, jie visai netikėtai atsiduria ypatingai slaptose šimtmečių senumo pogrindinėse alaus žaidimų varžybose, tikroje alaus gėrimo Olimpiadoje.

Čia juos, švelniai tariant, ne itin svetingai pasitinka vokiečiai pusbroliai Von Volfhauzai, paniekinantys amerikietišką brolių kilmę ir įrodantys savo vokiškąjį pranašumą prie alaus bokalo. Prisiekę po metų sugrįžti ir apginti šeimos garbę, Todas ir Janas namuose iš prisiekusių alaus mėgėjų ir aršių žaidėjų suburia valkatų svajonių komandą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BRRip
Trukmė: 01:56:27
Video: MPEG4, XviD, 720x304 (2.35:1), 23.976 fps, 1 396 Kbps (0.266 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų