Torentas "Trys stendai prie Ebingo, Misūryje / Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017) [BDRip] Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Trys stendai prie Ebingo, Misūryje Originalus pavadinimas: Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Žanras: Kriminalinis, Drama Metai: 2017 Režisierius: Martin McDonagh Vaidina: Frances McDormand, Caleb Landry Jones, Kerry Condon, Sam Rockwell ... Apie filmą: Kritikų visame pasaulyje pripažintoje tamsioje ir komiškoje dramoje „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ pasakojama istorija apie Bet...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Trys stendai prie Ebingo, Misūryje / Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017) [BDRip] Kriminalinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Trys stendai prie Ebingo, Misūryje


Originalus pavadinimas: Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Žanras: Kriminalinis, Drama
Metai: 2017

Režisierius: Martin McDonagh
Vaidina: Frances McDormand, Caleb Landry Jones, Kerry Condon, Sam Rockwell ...

Apie filmą:
Kritikų visame pasaulyje pripažintoje tamsioje ir komiškoje dramoje „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ pasakojama istorija apie gedinčią moterį, kurios netekties gedulą apsunkina vangūs valdžios atstovai.

Bet ne – tai nebus jautri istorija apie liūdną moterį. Tai – istorija apie narsią motiną, kuri reikalus imasi tvarkyti savo pačios rankomis pačiomis keisčiausiomis priemonėmis.

Praėjus net septyniems mėnesiams nuo dukters tragiškos mirties, Mildred Hayes (akt. Frances McDormand) vis dar neturi atsakymo į klausimą, kas gi nuskriaudė jos mylimą vaiką. Mergina buvo žiauriai nužudyta, tačiau jos užpuolikas ne tik nenubaustas, bet net ir nerastas.

Trūkus kantrybei ir pavargusi laukti apatiškos policijos veiksmų, moteris šiems duoda „subtilią“ užuominą – miestelyje nusiperka tris didžiulius reklaminius stendus. Ant ryškiai raudonų, iš tolo šviečiančių iškabų moteris didžiulėmis raidėmis kreipiasi į policijos vadą su klausimų „kaip čia taip yra, kad žudikas vis dar nerastas?“

Netradicinėmis iškabomis susidomi ne tik miestelio gyventojai, bet ir televizijos reporteriai. Policijos pareigūnai raudonuoja, o Mildred narsiai pareiškia, kad tai – tik pradžia.

Kova tarp įsiutusios motinos ir tingių policininkų prasideda ir tikėtis galima bet ko.

Filmo režisierius – „Oskaro“ laureatas Martinas McDonaghas, anksčiau sukūręs komiškus trilerius „Septyni psichopatai“ ir „Reikalai Briugėje“. Jo dėmesio centre – visuomenei nepatogūs, keiksmažodžių nevengiantys ir tabu neturintys personažai. Būtent tokia yra ir pagrindinė filmo „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ herojė Mildred, kurią meistriškai suvaidino dar viena „Oskaro“ laureatė Frances McDormand.

Komiškoje dramoje taip pat vaidina Woody Harrelsonas, Samas Rockwellas, Abbie Cornish, Lucas Hedges, Calebas Landry Jonesas, Samantha Weaving ir kiti.

Filmas nominuotas 6 "Oskarams". Pelnė 2 - Frances McDormand ir Sam Rockwell už savo vaidmenis. Kiti 105 laimėjimai bei 195 nominacijos įvairiuose kino festivaliuose. Kolekcinis leidinys iš IMDB Top 250.


IMDB

Įgarsinta: Lietuvių profesionalus (Linas Kalėda,"SDI") / originalus (anglų)
Subtitrai: Lietuvių prof. (CEE Blu-ray) / Anglų

Kokybė: BDRip
Cituoti:
Format : Matroska
File size : 2.18 GiB
Duration : 1h 55mn 21a
Movie name : Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)-Morpheus
Encoded date : UTC 2018-05-22 16:54:48

Video
Encoded : Morpheus
Format : AVC
Format profile : High@L4.1
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 11 frames
Nominal bit rate : 2 277 Kbps
Width : 1 280 pixels
Height : 536 pixels
Display aspect ratio : 2.40:1
Frame rate : 23.976 fps
Bits/(Pixel*Frame) : 0.138

Audio #1
Format : AAC
Format profile : LC
Bitrate : ~224kbps
Channel(s) : 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Side: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz
Language : Lithuanian

Audio #2
Format : AAC
Format profile : LC
Bitrate : ~208kbps
Channel(s) : 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Side: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz
Language : English

Text #1
Format : UTF-8
Codec ID/Info : UTF-8 Plain Text
Language : Lithuanian

Text #2
Format : UTF-8
Codec ID/Info : UTF-8 Plain Text
Language : English


Filmo pristatymas:

Youtube

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųValdas011
KomentarasParašė 2018-05-23 10:51Naudinga: -1

Filmas geras, bet kokia prasme kelti šitą filmą jau gal 3-4 kartą ??? Kam reikia kopijuoti ? Atseit aš irgi keliu pažiekit ??? Aišku visokių žmonių yra nevisi seka ten lb tuos filmus. Bet kas domisi tuo, tai nafik tu keli tą torentą jei ju ir taip jau yra ??
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2018-05-23 13:39Naudinga: 0

Valdas011 Paskelbta:
Filmas geras, bet kokia prasme kelti šitą filmą jau gal 3-4 kartą ??? Kam reikia kopijuoti ? Atseit aš irgi keliu pažiekit ??? Aišku visokių žmonių yra nevisi seka ten lb tuos filmus. Bet kas domisi tuo, tai nafik tu keli tą torentą jei ju ir taip jau yra ??
O tu nematai kad cia PRO igarsinimas o ne megejiskas?toks vat ir skirtumas ;)