Torentas "Turistai / Sightseers (2012) [BDRip] Siaubo, Komedija, Nuotykių" :: PiratuSala.lt

Turistai Originalus pavadinimas: Sightseers Žanras: Siaubo, Komedija, Nuotykių Metai: 2012 Režisierius: Ben Wheatley Vaidina: Alice Lowe, Steve Oram, Eileen Davies, Richard Glover, Monica Dolan Apie filmą: Naujausioje režisieriaus Beno Wheatley komedijoje „Sightseers" galima dar kartą įsitikinti britiškos komedijos netikėtumais, kai pora, keliaujanti karavanais, gali būti ypač žiauri ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Turistai / Sightseers (2012) [BDRip] Siaubo, Komedija, Nuotykių

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Turistai


Originalus pavadinimas: Sightseers
Žanras: Siaubo, Komedija, Nuotykių
Metai: 2012

Režisierius: Ben Wheatley
Vaidina: Alice Lowe, Steve Oram, Eileen Davies, Richard Glover, Monica Dolan

Apie filmą: Naujausioje režisieriaus Beno Wheatley komedijoje „Sightseers" galima dar kartą įsitikinti britiškos komedijos netikėtumais, kai pora, keliaujanti karavanais, gali būti ypač žiauri ir tuo pat metu juokinga.

Pagrindinė filmo herojė Tina – trisdešimtmetė moteris, baigusi šunų psichologijos mokslus. Ji gyvena nuobodžiame priemiestyje su savo nepakenčiama mama, kuri išgyvena dėl savo terjero Poppy netekties ir nepaliauja kaltinusi Tinos jo numarinimu.
Capoeira šokių būrelyje Tina susipažįsta su Chrisu, kuris iš išvaizdos primena nuobodą ir, didžiuliam Tinos mamos nepasitenkinimui, jos dukrą išsiveža savaitės atostogų po Šiaurės Anglijos lankytinas vietas.

Jau atvykus į pirmąjį muziejų pasirodo Chriso tamsioji pusė. Jį suerzina šiukšlę numetęs lankytojas, kuris jam dar parodo ir nepadorų gestą. Įsižeidęs Chrisas su visu karavanu nusitaiko į šiukšlintoją ir jį mirtinai sužaloja. Tinos tai nešokiruoja, dėl įvykio ji kaltina tik patį šiukšlintoją ir palaiko Chriso poelgį.
Tolesnė filmo herojų kelionė paįvairinama erotiniais nuotykiais, pakeliui dar nužudant kelis sutiktus žmones. Vėliau prie jų kompanijos prisijungia ir mažas šuo – jie jį pavagia iš savo antrosios aukos ir pavadina „Banjo".

Dėl tokio dviprasmiško siužeto, kuriame susipina du visiškai skirtingi žanrai, – siaubo ir komedijos, gana sunku įvardyti bendrą filmo nuotaiką. Jį taip pat galima apibūdinti ir kaip savotišką kelionių dienoraštį, nes išsamiai pasakojama apie lankytinas Šiaurės Anglijos vietas, kurias aplanko ir filmo herojai. Vis dėlto visi filme maišomi stiliai nesukuria nereikalingos disharmonijos, o padeda sudaryti keisto ir juokingo kelionių filmo įspūdį.

Galbūt dėl įvairių žanrų derinimo ši kino juosta sulaukia ir gana skirtingų kritikų įvertinimų. Vieniems tai pasirodė gan prastai sukurpta komedija, kiti filmą įvertino kaip vieną geriausių ir juokingiausių šių metų britiškų filmų.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) + [EN- Originalas]

Kokybė: BDRip
Video: MPEG4, XviD, 720x304 (2.35:1), 23.976 fps, 2 386 Kbps (0.455 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 384 Kbps [LT]
Audio: DTS, 48.0 KHz, 6 ch, 755 Kbps [EN]


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų