Torentas "Už priešo linijos / Behind Enemy Lines (2001) [BDRip] Veiksmo, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Už priešo linijos Originalus pavadinimas: Behind Enemy Lines Žanras: Veiksmo, Drama, Trileris Metai: 2001 Režisierius: John Moore Vaidina: Owen Wilson, Gene Hackman, Gabriel Macht, Charles Malik Whitfield ... Apie filmą: Jaunas JAV karinių oro pajėgų leitenantas Krisas Bernetas, vienas iš geriausių jūrų karo pilotų svajoja sudalyvauti tikrose karinėse operacijose vietoje to, kad stebėtu savo...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Už priešo linijos / Behind Enemy Lines (2001) [BDRip] Veiksmo, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Už priešo linijos


Originalus pavadinimas: Behind Enemy Lines
Žanras: Veiksmo, Drama, Trileris
Metai: 2001

Režisierius: John Moore
Vaidina: Owen Wilson, Gene Hackman, Gabriel Macht, Charles Malik Whitfield ...

Apie filmą: Jaunas JAV karinių oro pajėgų leitenantas Krisas Bernetas, vienas iš geriausių jūrų karo pilotų svajoja sudalyvauti tikrose karinėse operacijose vietoje to, kad stebėtu savo kolegų treniruotes. Tačiau jo vadas, admirolas Reigartas mano, kad Krisas dar nepasiruošęs, o ir karinių veiksmų nelabai nusimato.
Bet vieno iš žvalgybinio skrydžio metu Bernetas nufotografuoja tai ko niekas neturėjo pamatyti ir jo lėktuvą numuša. Pilotas atsiduria priešo teritorijoje, kuris pasiryžęs žūt būt pašalinti liudininką. Laikas eina ir admirolas Reigardas rizikuodamas savo karjera, pasiryžta sulaužyti visas taisykles ir organizuoti gelbėjimo operaciją, kad išgelbėtu savo mokinį.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: 1 120 x 476 *dzin*, 23.97 fps, 2 000 kB/s;
Audio: Lietuvių, AC3, 6 ch, 384 kB/s, Vytas Tulevičius, SDI,
Audio: Anglų, AC3, 6 ch, 384 kB/s, Originalas,


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųRimantasAukotojasBagotas :)
KomentarasParašė 2017-05-14 22:45
BagotasNaudinga: 0

Cia geras filmas maciau rusu vertimo rekomenduoju vysiem paziuret