Torentas "Užmirštieji / Oblivion (2013) [BDRip] Veiksmo, Nuotykiu, Mokslinė Fantastika" :: PiratuSala.lt

Užmirštieji Originalus pavadinimas: Oblivion Žanras: Veiksmo, Nuotykiu, Mokslinė Fantastika Metai: 2013 Režisierius: Joseph Kosinski Vaidina: Tom Cruise, Morgan Freeman, Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Melissa Leo... Apie filmą: 2073-ieji metai. Buvęs jūrų pėstininkas Džekas Harperis (jį vaidina Tomas Cruise‘as) yra vienas iš nedaugelio žmonių, gyvenančių karo sugriautoje Žemėje. ne o po...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Užmirštieji / Oblivion (2013) [BDRip] Veiksmo, Nuotykiu, Mokslinė Fantastika

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Užmirštieji


Originalus pavadinimas: Oblivion
Žanras: Veiksmo, Nuotykiu, Mokslinė Fantastika
Metai: 2013

Režisierius: Joseph Kosinski
Vaidina: Tom Cruise, Morgan Freeman, Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Melissa Leo...

Apie filmą: 2073-ieji metai. Buvęs jūrų pėstininkas Džekas Harperis (jį vaidina Tomas Cruise‘as) yra vienas iš nedaugelio žmonių, gyvenančių karo sugriautoje Žemėje. Tiksliau, ne pačioje Žemėje, o kosminėje stotyje mūsų planetos orbitoje.

Neatpažįstamai pasikeitusi Žemė skaičiuoja šeštą naujos savo istorijos dešimtmetį. Istorijos, prasidėjusios po ateivių invazijos ir nuožmaus tarpplanetinio karo. Džeko ir dar kelių jo kolegų darbas – surinkti paskutinius Žemės naudinguosius išteklius ir taip pat palikti gimtąją planetą visiems laikams.

Vienos ekspedicijos metu buvęs jūrų pėstininkas sutinka jauną merginą Džiuliją (aktorė Olga Kurylenko), išgyvenusią kosminio laivo katastrofą. Merginos atsiradimas Žemėje pradeda pačių netikėčiausių įvykių grandinę, priverčiančių Džeką abejoti oficialia karo ir po jo sekusios istorijos versija.

Apogėjus pasiekiamas, kuomet Džekas pakliūva į Žemėje besislapstančių kovotojų nelaisvę. Šimtametis pastarųjų lyderis Malkolmas (akt. Morganas Freemanas) Džekui papasakoja, kad visa pokarinė tvarka paremta valdžios melu.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 720x304 (2.35:1), 23.976 fps, 1 678 Kbps (0.320 bit/pixel)
Audio: 1: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: 2: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 224 Kbps, CBR (English)

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųmukas155 9
KomentarasParašė 2013-07-23 21:29
Piratų piratas


Naudinga: 0

filmas tikrai neblogas stai sample pasitikrinti kaip igarsintas filmas tikrai puikiai kifonas kaip visada stebina
Youtube
 
aidzius 8
KomentarasParašė 2013-07-24 08:27
Super piratas


Naudinga: 0

Padesiu padalint ;-)
 
murauskas
KomentarasParašė 2013-07-24 21:52Naudinga: 0

neblogas filmas