Torentas "Vagių irštva / Den of Thieves (2018) [MP4] Veiksmo, Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Vagių irštva Originalus pavadinimas: Den of Thieves Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama Metai: 2018 Režisierius: Christian Gudegast Vaidina: Gerard Butler, Pablo Schreiber, O'Shea Jackson Jr., 50 Cent ... Apie filmą: Angelų mieste siaučia, atrodo, nesugaunama bankų plėšikų gauja - vieną iš jų vaidina žymusis reperis 50 Cent. Nepaisydami jokių pavojų, jie žaibiškai ir įžūliai plėšia vieną po...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vagių irštva / Den of Thieves (2018) [MP4] Veiksmo, Kriminalinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vagių irštva


Originalus pavadinimas: Den of Thieves
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama
Metai: 2018

Režisierius: Christian Gudegast
Vaidina: Gerard Butler, Pablo Schreiber, O'Shea Jackson Jr., 50 Cent ...

Apie filmą:
Angelų mieste siaučia, atrodo, nesugaunama bankų plėšikų gauja - vieną iš jų vaidina žymusis reperis 50 Cent. Nepaisydami jokių pavojų, jie žaibiškai ir įžūliai plėšia vieną banką po kito. Tuo tarpu specialaus Los Andželo apygardos šerifo policijos būrio vadas Nikas Flenaganas (jį ir vaidina G. Butler‘is) beviltiškai bando užbėgti už akių naujiems nusikaltimams.

Visgi laimingai išsisukę iš visų iki šiol jiems paspęstų spąstų, nusikaltėliai suįžūlėja ir nauju savo taikiniu pasirenka Federalinio Rezervų Banko padalinį. Vienas geriausiai saugomų šalies bankų žymus tuo, kad į jį kasdien sunaikinimui atvežama 120-ies milijonų vertės nusidėvėjusių dolerių banknotų. Senų, bet dar tinkamų naudoti ir neįmanomų atsekti.

Praeityje pats tamsių darbelių nevengęs, o ir dabar į korupcinius ryšius nespjaunantis Nikas nujaučia, kad jo medžiojama gauja rengia kažką ypatingo – neeilinį išpuolį, po kurio galbūt ir visai išnyks iš akiračio. Kartu su savo būriu Nikas pasiryžta bet kokia kaina išsiaiškinti, suprasti ir užkirsti kelią kitam jų šimtmečio nusikaltimui.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: MP4
Video: MPEG4 Video (H264) 720x300 23.976fps 388kbps [V: h264 high L3.1, yuv420p, 720x300, 388 kb/s]
Audio: AAC 48000Hz stereo 64kbps [A: SoundHandler (aac lc, 48000 Hz, stereo, 64 kb/s)]


Filmo pristatymas:

Youtube


Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųalkoras
KomentarasParašė 2018-05-13 19:25Naudinga: +1

Tikrai nepralošite pažiūrėję šį 'bajavyką'