Torentas "Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010) [BDRip] Drama, Mistinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Vaiduoklis Originalus pavadinimas: The Ghost Writer Žanras: Drama, Mistinis, Trileris Metai: 2010 Režisierius: Roman Polanski Vaidina: Ewan McGregor, Jon Bernthal, Tim Preece, Jim Belushi ... Apie filmą: Jaunas rašytojas gauna pasiūlymą parašyti buvusio Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Adamo Lango memuarus. Rašytojui pažadėtas nemenkas honoraras suvilioja jį, tad jis sutinka. Adamas...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010) [BDRip] Drama, Mistinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vaiduoklis


Originalus pavadinimas: The Ghost Writer
Žanras: Drama, Mistinis, Trileris
Metai: 2010

Režisierius: Roman Polanski
Vaidina: Ewan McGregor, Jon Bernthal, Tim Preece, Jim Belushi ...

Apie filmą: Jaunas rašytojas gauna pasiūlymą parašyti buvusio Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Adamo Lango memuarus. Rašytojui pažadėtas nemenkas honoraras suvilioja jį, tad jis sutinka.

Adamas Langas glaudžiasi pajūrio apartamentuose Naujojoje Anglijoje. Viena iš priežasčių - kad galėtų "rašyti" memuarus. Tačiau tikroji ir svarbiausioji politiko tremties priežastis - skandalas dėl jo politinės veiklos praeityje. Buvusiam ministrui pirmininkui gresia teismo procesas už karo nusikaltimus. Todėl jam tenka slapstytis nuo teisingumo svetimoje šalyje. Kartu su juo į Naujosios Anglijos pajūrį atsikrausto ne tik žmona, bet ir visa komanda - politiko dešinioji ranka ir nepakeičiamas asmeninis padėjėjas, sekretorė Amelija, apsaugos darbuotojai.

Asmeninis ministro pirmininko padėjėjas ne tik ilgus metus ištikimai tarnavo, bet buvo ir slaptasis politiko memuarų autorius - rašytojas vaiduoklis. Tačiau netrukus jūra į krantą išmeta jo kūną. Oficiali išvada - savižudybė. Jo vietą ir užima jaunasis rašytojas, pats save vadinantis Vaiduokliu. Jis gauna palikimą iš savo pirmtako - Adamo Lango memuarų juodraštį. Šio juodraščio išgabenti iš pajūrio apartamentų negalima, tad Vaiduokliui tenka apsigyventi politiko namuose. Taip jis paveldi ne tik memuarų juodraštį, bet ir velionio kambarį su visais jo daiktais.

* 2010 Sidabrinis lokys, Berlyno tarptautinis kino festivalis - geriausia režisūra
* 2010 Auksinis lokys, Berlyno tarptautinis kino festivalis (nominacija) - geriausias filmas

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas) / Rusų

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1024x432 (2,35:1), 23,976 kps, 1518 kb/s
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s Lietuvių
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s Rusų
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų