Torentas "Vaiduoklių namas 2 / A Haunted House 2 (2014) [BDRip] Komedija, Fantastinis" :: PiratuSala.lt

Vaiduoklių namas 2 Originalus pavadinimas: A Haunted House 2 Žanras: Komedija, Fantastinis Metai: 2014 Režisierius: Michael Tiddes Vaidina: Marlon Wayans, Jaime Pressly, Essence Atkins, Gabriel Iglesias ... Apie filmą: Antroji režisieriaus Michalo Tiddeso siaubo komedijos dalis su „Rekviem svajonei“ žvaigžde Marlonu Wayansu. Po to, kai autoavarijoje žūsta Malkolmo mergina, vyrukas pradeda su...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vaiduoklių namas 2 / A Haunted House 2 (2014) [BDRip] Komedija, Fantastinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vaiduoklių namas 2


Originalus pavadinimas: A Haunted House 2
Žanras: Komedija, Fantastinis
Metai: 2014

Režisierius: Michael Tiddes
Vaidina: Marlon Wayans, Jaime Pressly, Essence Atkins, Gabriel Iglesias ...

Apie filmą: Antroji režisieriaus Michalo Tiddeso siaubo komedijos dalis su „Rekviem svajonei“ žvaigžde Marlonu Wayansu. Po to, kai autoavarijoje žūsta Malkolmo mergina, vyrukas pradeda naują gyvenimą su moterimi vardu Megan ir dviem jos vaikais.

Pora atsikrausto į savo svajonių namus, kuriuose jie drauge ketina gyventi. Tačiau naujakurius vėl ima persekioti keisti sutapimai. Ko jie griebsis? Ar įmanoma išaiškinti ir nugalėti paranormalius reiškinius?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 933 Kbps : 1 052 x 568 : 23.976 fps
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų