Torentas "Vaikai iš Amerikos viežbučio (1991) [DVDRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Vaikai iš Amerikos viežbučio Originalus pavadinimas: Vaikai iš Amerikos viežbučio Žanras: Drama Metai: 1991 Režisierius: Raimundas Banionis Vaidina: Arūnas Sakalauskas, Rolandas Kazlas ir kiti. Apie filmą: 1972 metai, Kaunas. Maža paauglių grupelė slapčia klausosi Liuksemburgo radijo, svajoja. Visi jie gyvena tame pačiame name, kuris anksčiau buvo viešbutis, pavadintas „Amerika“. Jų nekalta ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vaikai iš Amerikos viežbučio (1991) [DVDRip] Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vaikai iš Amerikos viežbučio


Originalus pavadinimas: Vaikai iš Amerikos viežbučio
Žanras: Drama
Metai: 1991

Režisierius: Raimundas Banionis
Vaidina: Arūnas Sakalauskas, Rolandas Kazlas ir kiti.

Apie filmą: 1972 metai, Kaunas. Maža paauglių grupelė slapčia klausosi Liuksemburgo radijo, svajoja. Visi jie gyvena tame pačiame name, kuris anksčiau buvo viešbutis, pavadintas „Amerika“. Jų nekalta veikla susidomi KGB. Saugumo agentai slapčia perskaito vaikų laiškus, siųstus į Liuksemburgo radiją. Kartu su milicija jie išdrasko paauglių sambūrį.

Filmo autoriai atskleidžia, kaip gyventa ne senoje, tačiau šiandieniniam jaunimui nebesuvokiamoje praeityje – vadinamaisiais tarybiniais metais, kai kiekviena svajonė galėjo baigtis milicijos skyriuje.
Patys nekalčiausi dalykai – meilė muzikai ir vakaruose populiarių grupių įrašų klausymas ar rūbų bei šukuosenų madų vaikymasis buvo suvokiami kaip protestas prieš politinę sistemą.

R.Banionio juostoje suvaidino būrelis tuomet visai dar jaunučių, pirmuosius žingsnius kine žengiančių aktorių, kurie šiandien mėgaujasi populiarumu ir vaidmenimis teatre, kine bei televizijos projektuose. Tai Arūnas Sakalauskas, Rolandas Kazlas ir kiti.


Įgarsinta: LT (Orginalus)

Kokybė: DVDRip
Video: MPEG4 Video (H264) 640x480 25.00fps [Video]
Audio: AAC 24000Hz stereo 768Kbps [Audio]


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųmodzius944
KomentarasParašė 2017-12-04 07:42Naudinga: +2

kultinis filmas,rekomenduociau jaunajai kartai...aciu
 
nuoada
KomentarasParašė 2017-12-04 16:34Naudinga: -2

negaiskit laiko :axe: