Torentas "Vaikis / El Niño (2014) [BDRip] Trileris, Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Vaikis Originalus pavadinimas: El Niño Žanras: Trileris, Kriminalinis, Drama Metai: 2014 Režisierius: Daniel Monzón Vaidina: Ian McShane, Luis Tosar, Sergi López, Bárbara Lennie, Jesús Castro, Eduard Fernández, Moussa Maaskri Apie filmą: Gibraltaro sąsiauris - tikras kontrabandininkų rojus. Afriką nuo Europos skiria vos 16 kilometrų. Du nelegaliai praturtėti įsigeidę jaunuoliai klaidingai - ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vaikis / El Niño (2014) [BDRip] Trileris, Kriminalinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vaikis


Originalus pavadinimas: El Niño
Žanras: Trileris, Kriminalinis, Drama
Metai: 2014

Režisierius: Daniel Monzón
Vaidina: Ian McShane, Luis Tosar, Sergi López, Bárbara Lennie, Jesús Castro, Eduard Fernández, Moussa Maaskri

Apie filmą: Gibraltaro sąsiauris - tikras kontrabandininkų rojus. Afriką nuo Europos skiria vos 16 kilometrų. Du nelegaliai praturtėti įsigeidę jaunuoliai klaidingai įsivaizduoja, kad tai - tik žaidimas su nuotykių filmų elementais, pavojais, adrenalinu ir gaudynėmis.

Tuo tarpu dviems patyrusiems policijos pareigūnams - tai svarbiausia ir didžiausia operacija per visus jų tarnybos metus.

Kokaino kare pasigailėjimo nėra. Keturi „Gojos“ apdovanojimai, 10 Katalonijos kino akademijos prizų.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Ispanų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1056x572 (16:9), 24.000 fps, 1 971 Kbps (0.136 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 1 ch (Spanish)


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų