Torentas "Vaistas nuo visų ligų / Supercondriaque (2014) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Vaistas nuo visų ligų Originalus pavadinimas: Supercondriaque Žanras: Komedija Metai: 2014 Režisierius: Dany Boon Vaidina: Dany Boon, Kad Merad, Alice Pol, Jean-Yves Berteloot ... Apie filmą: Kaklo, krūtinės, galvos skausmai? Peršalimas, nemiga, vėžys? Romenas serga visomis įmanomomis ligomis. Jo vizitai labai pelningi šeimos gydytojui. Tačiau ir jam įgrįso nuolatiniai skundai ir sugalvotos ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vaistas nuo visų ligų / Supercondriaque (2014) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vaistas nuo visų ligų


Originalus pavadinimas: Supercondriaque
Žanras: Komedija
Metai: 2014

Režisierius: Dany Boon
Vaidina: Dany Boon, Kad Merad, Alice Pol, Jean-Yves Berteloot ...

Apie filmą: Kaklo, krūtinės, galvos skausmai? Peršalimas, nemiga, vėžys? Romenas serga visomis įmanomomis ligomis. Jo vizitai labai pelningi šeimos gydytojui. Tačiau ir jam įgrįso nuolatiniai skundai ir sugalvotos ligos. Romenas iš tikrųjų – sveikas, subrendęs vyras. Ir didžiausia jo nelaimė – jis vis dar vienišas.

Neapsikentęs daktaras įnirtingai puola ieškoti moters nelaimėliui. Netikėtai paieškos baigiasi. Romenas beprotiškai įsimyli savo gydytojo dukrą.

Nuo čia ir prasideda tikros traumos bei ligos. Beprotiška komedija su vienu populiariausių Prancūzijoje aktoriu ir komiku Deni Bunu „Vaistas nuo visų ligų“.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1056x440 (2.40:1), 24.000 fps, 1 569 Kbps (0.141 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch (French)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų