Torentas "Vakarėlis / The Party (1968) [BDRip] Comedy" :: PiratuSala.lt

Vakarėlis Originalus pavadinimas: The Party Žanras: Comedy Metai: 1968 Režisierius: Blake Edwards Vaidina: Peter Sellers, Claudine Longet, Natalia Borisova, Jean Carson ... Apie filmą: LT Hrundi W. Bakshi buvo kviečiamas filmuotis. Jis buvo šiek tiek išsiblaškęs ir atsitiktinai užsikabino ant svirties, dėl kurios sugriuvo brangus tvirtovės dekoravimas. Kvietimas į vakarienę, kuri taip pat jo...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vakarėlis / The Party (1968) [BDRip] Comedy

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vakarėlis


Originalus pavadinimas: The Party
Žanras: Comedy
Metai: 1968

Režisierius: Blake Edwards
Vaidina: Peter Sellers, Claudine Longet, Natalia Borisova, Jean Carson ...

Apie filmą: LT
Hrundi W. Bakshi buvo kviečiamas filmuotis. Jis buvo šiek tiek išsiblaškęs ir atsitiktinai užsikabino ant svirties, dėl kurios sugriuvo brangus tvirtovės dekoravimas.
Kvietimas į vakarienę, kuri taip pat atsitiktinai atėjo jo adresu, atveda Bakshi į nukentėjusios kino studijos režisieriaus namus.
Šiame elegantiškame dvare su baseinu ir sodu prasideda «nuostabus» vakarėlis, kurios niekada niekas nepamirš.

ENG
By a twist of fate, the clumsy, yet good-hearted aspiring actor, Hrundi V. Bakshi, is invited to Fred Clutterbuck's big party, after ruining utterly the set of his latest feature film. However, unbeknownst to the host, Bakshi is present at the gathering, merrily mingling with the hand-picked guests in his magnificent hi-tech villa, where the drinks are flowing and everybody is in high spirits. But much to everyone's surprise, when Bakshi accidentally has his first-ever sip of alcohol, only God knows how this well-thought party is going to end up.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 1088 x 464 (2.35:1), 23.976 fps, 1841 kbps, (0.152 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (Lithuanian)
Audio: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų