Torentas "Van Helsingas / Van Helsing (2004) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Siaubo" :: PiratuSala.lt

Van Helsingas Originalus pavadinimas: Van Helsing Žanras: Veiksmo / Nuotykių / Siaubo Metai: 2004 Režisierius: Stephen Sommers Vaidina: Kevin J. O'Connor, Kate Beckinsale, Robbie Coltrane, Alun Armstrong, Richard Roxburgh, Hugh Jackman, David Wenham, Shuler Hensley, Elena Anaya, Will Kemp, Silvia Colloca, Josie Maran, Tom Fisher, Samuel West, Stephen Fisher ... Apie filmą: XIX amžius. kalnų ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Van Helsingas / Van Helsing (2004) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Siaubo

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Van Helsingas


Originalus pavadinimas: Van Helsing
Žanras: Veiksmo / Nuotykių / Siaubo
Metai: 2004

Režisierius: Stephen Sommers
Vaidina: Kevin J. O'Connor, Kate Beckinsale, Robbie Coltrane, Alun Armstrong, Richard Roxburgh, Hugh Jackman, David Wenham, Shuler Hensley, Elena Anaya, Will Kemp, Silvia Colloca, Josie Maran, Tom Fisher, Samuel West, Stephen Fisher ...

Apie filmą: XIX amžius. Karpatų kalnų apsuptyje glūdi mitinė ir paslaptinga Transilvanijos žemė, kuri per amžius garsėjo keistais ir nepaaiškinamais įvykiais. Kiekvienas saulėlydis vietinių kaimelių gyventojams simbolizuoja naujo košmaro pradžią.

Turtingas ir įtakingas grafas Drakula (akt. Richard Roxburgh) nusprendžia atnaujinti niekaip nesibaigiantį karą. Kraugerys vampyras trokšta visiškai išnaikinti žmones, dabartinį pasaulį paversti Tamsos karalyste ir tapti vieninteliu valdovu. Siekti klastingų tikslų jam padeda trys beprotiškai pavydžios, amžinai jaunos, kraujo ištroškusios žmonos Verona (akt. Silvia Colloca), Aleera (akt. Elena Anaya) ir Marishka (akt. Josie Maran). Lemtingai dvikovai kaip niekad rimtai besiruošiantis grafas Drakula nepagaili pinigų monstro Frankenšteino (akt. Shuler Hensley) prikėlimui.

Klastingas planas įsiutina Katalikų bažnyčios vadovus, todėl jie kreipiasi pagalbos į velnio apsėstų sielų medžiotoją Abrahamą Van Helsingą (akt. Hugh Jackman). Van Helsingas yra tobulai įvaldęs kovos menus, apsiginklavęs net 25 originaliais siaubūnus naikinančiais intrumentais, todėl su ištikimu draugu Karlu (akt. David Wenham) išvyksta į Transilvaniją.

Sudėtingose operacijose užsigrūdinęs karys Abrahamas Van Helsingas visuomet dirba vienas ir niekas gerai šio vienišiaus nepažįsta. Visame pasaulyje apie jį sklando ne pačios geriausios kalbos, o tikrų aplinkybių dažniausiai nežinantys žmonės jį laiko tiesiog šaltakraujišku žudiku.

Taip pat vieniša princesė Ana (akt. Kate Beckinsale), jau senokai trokšta atkeršyti Drakulai už savo artimuosius. Dėl grafo Drakulos užkeikimo geraširdis merginos brolis Velkanas (akt. Will Kemp) per kiekvieną mėnulio pilnatį pavirsta Vilkolakiu ir savanoriškai pereina į blogio pusę. Jeigu jai nepavyks nugalėti kraugerio vampyro - Anos šeimos nariai bus pasmerkti likti Pragare.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių profesionalus (Tomas Bandza, "SDI") / Anglų (Originalus)
Subtitrai: Anglų

Kokybė: BDRip
Video: x264, AVC, 1008x546 (16:9), 23.976 fps, 2 034 Kbps (0.154 bit/pixel)
Audio LT: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~240 Kbps, CBR
Audio EN: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch, ~96 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų