Torentas "Vartai į anapus / Down a Dark Hall (2018) [WEBDL] Drama, Fantastika, Siaubo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Vartai į anapus Originalus pavadinimas: Down a Dark Hall Žanras: Drama, Fantastika, Siaubo, Trileris Metai: 2018 Režisierius: Rodrigo Cortés Vaidina: AnnaSophia Robb, Uma Thurman, Isabelle Fuhrman, Victoria Moroles ... Apie filmą: Paauglės Kitės (aktorė AnnaSophia Robb) motinai iš naujo ištekėjus, mergina išsiunčiama į uždarą internatinę mokyklą, pilną keistų paslapčių ir mistikos. Mokykloje...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vartai į anapus / Down a Dark Hall (2018) [WEBDL] Drama, Fantastika, Siaubo, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vartai į anapus


Originalus pavadinimas: Down a Dark Hall
Žanras: Drama, Fantastika, Siaubo, Trileris
Metai: 2018

Režisierius: Rodrigo Cortés
Vaidina: AnnaSophia Robb, Uma Thurman, Isabelle Fuhrman, Victoria Moroles ...

Apie filmą: Paauglės Kitės (aktorė AnnaSophia Robb) motinai iš naujo ištekėjus, mergina išsiunčiama į uždarą internatinę mokyklą, pilną keistų paslapčių ir mistikos. Mokykloje tėra keturios mokinės, o jas moko trys mokytojai: griežta direktorė, madam Diuret (Uma Thurman), jos sūnus ir dar vienas profesorius.

Dar keisčiau tai, kad labai greitai visos keturios mokinės atranda savyje netikėtų ir anksčiau nepastebėtų gebėjimų: viena, talento visiškai neturinti mergina staiga ima tapyti gražiausius paveikslus, kita tampa matematikos genijumi, trečioji ima kurti nuostabiausią poeziją, o pati Kitė suvokia galinti puikiai groti pianinu, nors to niekuomet nesimokė. Siekdamos išsiaiškinti šių keistų reiškinių priežastis, merginos pamažu atskleis tamsią ir paslaptingą mokyklos bei jos direktorės praeitį.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: WEBDL
Video: AVC, 1024x424 (2.40:1), 23.976 fps, 1 591 Kbps
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s CBR Lietuviu
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s CBR Anglu


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų