Torentas "Vatikano įrašai / The Vatican Tapes (2015) [BDRip] Siaubo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Vatikano įrašai Originalus pavadinimas: The Vatican Tapes Žanras: Siaubo, Trileris Metai: 2015 Režisierius: Mark Neveldine Vaidina: Michael Peña, Olivia Taylor Dudley, Alison Lohman, Kathleen Robertson ... Apie filmą: Jau 2000 metų bažnyčios tarnai kruopščiai fiksuoja visus nelabųjų jėgų apsireiškimus mūsų pasaulyje. Kaip ir kitiems kunigams, tai yra puikiai žinoma tėvui Lozanui (aktorius su...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vatikano įrašai / The Vatican Tapes (2015) [BDRip] Siaubo, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vatikano įrašai


Originalus pavadinimas: The Vatican Tapes
Žanras: Siaubo, Trileris
Metai: 2015

Režisierius: Mark Neveldine
Vaidina: Michael Peña, Olivia Taylor Dudley, Alison Lohman, Kathleen Robertson ...

Apie filmą: Jau 2000 metų bažnyčios tarnai kruopščiai fiksuoja visus nelabųjų jėgų apsireiškimus mūsų pasaulyje. Kaip ir kitiems kunigams, tai yra puikiai žinoma tėvui Lozanui (aktorius Michael‘as Peña). Tačiau tik susipažinęs su vikaru Imaniu (jį vaidina Djimon‘as Hounsou), tėvas Lozanas apie tai sužino žymiai daugiau nei kada nors galėjo įtarti.

Naujausia dėmesio reikalaujanti byla – keistas 27-erių metų merginos Andželos Holms atvejis. Jos artimieji kreipiasi į Vatikaną pagalbos, nerimaudami, kad aplink Andželą pastaruoju metu ėmė keistai daugėti rimtų sužeidimų ir netgi mirčių. Patikrinti Andželos atvejį pavedama tėvui Lozanui. Apžiūrėjęs merginą ir įtardamas apsėdimą, tėvas Lozanas iškviečia vikarą Imanį ir kardinolą Bruną (akt. Peter‘is Andersson‘as) – du geriausius Vatikano egzorcizmo specialistus. Ėmęsi išvyti velnią iš apsėstos merginos kūno, kunigai labai greitai supranta, kad turi reikalą su iki šiol žmonijos istorijoje dar neužfiksuota galybe. Sulig kiekvienu seansu vis labiau didėja įtarimas, kad Andželą apsėdusi sena kaip pasaulis tamsybių jėga, galbūt net pats Antikristas. Tėvas Lozanas su siaubu suvokia, kad šis egzorcizmas – ne tik kova už nelaimingos merginos sielą, bet ir už viso pasaulio bei žmonijos išlikimą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN (Orginalus)

Kokybė: BDRip
Video: x264, AVC, 1024x576 (16:9), 23.976 fps, 1 946 Kbps (0.138 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~240 Kbps, CBR - LT
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch, ~96 Kbps, CBR - EN


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų