Torentas "Veiksmo Istorinių Karinių Filmų Rinkinys (1996-2018) [BDRip,.BRRip,.WEB-DLRip]" :: PiratuSala.lt

Veiksmo Istorinių Karinių Filmų Rinkinys Originalus pavadinimas: Veiksmo Istorinių Karinių Filmų Rinkinys Metai: 1996-2018 Lietuviškas pavadinimas: 12 Stipriausių Šalis: USA Metai: 2018 Kalba: Lietuvių,.Profesionalus Įgarsinimas: Profesionalus SDI Žanras: Action, Drama, History Vaidina: Chris Hemsworth, Michael Shannon, Michael Peña, Navid Negahban, Trevante Rhodes Režisierius: Nicolai ▌2001...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Veiksmo Istorinių Karinių Filmų Rinkinys (1996-2018) [BDRip,.BRRip,.WEB-DLRip] Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Veiksmo Istorinių Karinių Filmų Rinkinys


Originalus pavadinimas: Veiksmo Istorinių Karinių Filmų Rinkinys
Metai: 1996-2018Lietuviškas pavadinimas: 12 Stipriausių
Šalis: USA
Metai: 2018
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus SDI
Žanras: Action, Drama, History
Vaidina: Chris Hemsworth, Michael Shannon, Michael Peña, Navid Negahban, Trevante Rhodes
Režisierius: Nicolai Fuglsig

Aprašymas:
▌2001 m. rugsėjo 11 d. 8:46 val. vietos laiku į šiaurinį Pasaulio Prekybos Centro bokštą Niujorke rėžėsi keleivinis lėktuvas. Po 17 minučių pietinį bokštą taranavo antrasis. Jau kitą dieną buvo parengtas slaptas planas – pirmasis atsakas teroristams, kurių pėdsakai vedė į Afganistane veikusią teroristinę organizaciją „Al Qaeda“.
_____________________
▌JAV armijos Specialiųjų pajėgų kapitono Mičo Nelsono vadovaujamas 12 „žaliųjų berečių“ būrys paslapčia išlaipinamas atokiame šiaurės Afganistano rajone. Jų užduotis – susisiekti su Nacionalinio Afganistano Fronto kovotojais, įtikinti juos suvienyti jėgas su amerikiečiais prieš bendrą priešą – Talibano ir „Al Qaeda“ kovotojus ir sudaryti galimybes atakuoti pagrindinėms amerikiečių pajėgoms.
_____________________
▌Užmezgę kontaktą su Fronto generolu amerikiečiai leidžiasi į pavojingą kelionę per nepažįstamą šalį. „Žaliosios beretės“ privalo prisitaikyti prie vietinių papročių, susitaikyti su ribotais afganų ištekliais bei karinėmis galimybėmis ir, nugalėjusios vidines abejones bei didžiulę baimę, galų gale stoti į kovą su daug kartų didesnėmis teroristų pajėgomis – negailestingais fanatiškais kovotojais.
_____________________

Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1200 x 500 (2.40:1), 23.976 fps, 1973 kb/s, (0.137 bit/pixel)
Garsas #1: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~224.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~214.00 kbps (English)
Subtitrai: Anglų-(išjungiami)

Lietuviškas pavadinimas: 13 Valandų: Slaptieji Bengazio Kariai
Šalis: Malta | Morocco | USA
Metai: 2016
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus LNK
Žanras: Action, Drama, History
Vaidina: John Krasinski, James Badge Dale, Pablo Schreiber, David Denman, Dominic Fumusa
Režisierius: Michael Bay

Aprašymas:
▌2012 metais, rugsėjo 11 dieną islamo teroristai užpuolė JAV konsulatą Bengazyje, Libijoje ir nužudė ambasadorių J. Christopherį Stevensą bei diplomatą Seaną Smithą. Maždaug už pusantro kilometro nuo konsulato įsikūrę buvę kariškiai, dabar dirbantys CŽV apsaugos komandoje, kuri rūpinasi agentų ir diplomatų saugumu. Išpuolis tęsiasi ir šeši vyrai susigrumia su užpuolikais, bandydami apsaugoti amerikiečių gyvybę.
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1104 x 460 (2.40:1), 23.976 fps, 1730 kb/s, (0.142 bit/pixel)
Garsas #1: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~224.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~208.00 kbps (English)
Subtitrai: Lietuvių / Rusų / Anglų-(išjungiami)Lietuviškas pavadinimas: Kleitono Bazė
Šalis: Germany | USA
Metai: 2003
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus SDI
Žanras: Action, Crime, Drama
Vaidina: John Travolta, Connie Nielsen, Samuel L. Jackson, Tim Daly, Giovanni Ribisi
Režisierius: John McTiernan

Aprašymas:
▌Panamos teritorijoje esančioje Fort Kleitono JAV karinių pajėgų bazėje personalas ruošiasi evakuacijai. Nepaisant gresiančių permainų, kariūnai nepamiršta ir kovinės parengties užduočių. Seržanto Vesto vadovaujamas būrys, kuriame – šeši geriausi specialaus elitinio dalinio kariai, išsiruošia į džiungles treniruotis slaptai ir ypatingai misijai. Tačiau į bazę grįžta tik du iš jų. Kur pradingo likusieji? Įvykius džiunglėse gaubia šiurpi nežinios skraistė. Tirti šio skandalingo įvykio atvyksta karo kriminalistas Tomas Hardis. Drauge su bazėje tarnaujančia kapitone Džiulija Osborn Hardis per šešias valandas turi atlikti milžinišką darbą – išsiaiškinti, kas iš tiesų nutiko. Ar pavyks įminti seržanto Vesto komandos dingimo mįslę? Tomas Hardis išklauso daugybę prieštaringų liudijimų, atskleidžia keletą išties šokiruojančių faktų, tačiau tiesa vis labiau tolsta. Tyrimo metu jam pavyksta praskleisti karinės bazės užkulisius dengusią uždangą. Tuomet išaiškėja, kad šioje vietoje nėra jokių taisyklių, o pagrindinis kariškių ginklas neabejotinai yra melas.
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1056 x 440 (2.40:1), 23.976 fps, 2386 kb/s, (0.214 bit/pixel)
Garsas #1: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~240.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~240.00 kbps (English)
Garsas #3: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~224.00 kbps (Russian)
Subtitrai: Anglų / Rusų-(išjungiami)Lietuviškas pavadinimas: Juodojo Vanago Žūtis
Šalis: USA | UK
Metai: 2001
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus SDI
Žanras: Action, History, War
Vaidina: Josh Hartnett, Ewan McGregor, Jason Isaacs, Tom Sizemore, William Fichtner
Režisierius: Ridley Scott

Aprašymas:
▌Amerikos kareiviai įžengė į Somalį gerų ketinimų vedini – tikėdamiesi išsaugoti, o ne atimti gyvybes. Tačiau purvina ir neaiški Somalio politinė situacija – kai dėl valdžios vienas klanas stoja prieš kitą – kareiviai gauna žiaurią pamoką, kai netikėtai yra sugriaunama jų tiksliai suplanuota misija.
_____________________
▌To rezultate – po Vietnamo vienas iš didžiausių pavienių mūšių dalyvaujant Amerikos kareiviams. Vos prasidėjus misijai, kiekvienas Mogadishu vyras, moteris ir vaikas stoja kovon prieš amerikiečius. Miestas tampa mirtina mūšio zona. Ir kai du, kaip buvo manyta nenugalimi, kariniai sraigtasparniai “Juodasis vanagas” pašauti nukrenta į miestą, misija tampa beviltiškomis lenktynėmis su laiku… Amerikiečių kareiviai 18 siaubingų valandų bando išlikti pačiame pavojingiausiame Mogadishu rajone.
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1156 x 484 (2.40:1), 23.976 fps, 1819 kb/s, (0.136 bit/pixel)
Garsas #1: AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (English)
Subtitrai: NėraLietuviškas pavadinimas: Padangių Akis
Šalis: UK | South Africa
Metai: 2015
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus SDI
Žanras: Drama, Thriller, War
Vaidina: Helen Mirren, Aaron Paul, Alan Rickman, Iain Glen, Aisha Takow
Režisierius: Gavin Hood

Aprašymas:
▌Nairobis, Kenija. Slaptai dronų misijai, kurios metu stebimi terorizmu įtariami asmenys, vadovauja patyrusi karo vadė Colonel Kathrine Powell (akt. Helen Mirren). Jos karjeroje buvo daugybė sudėtingų užduočių, tačiau ši naujoji misija pranoko visus prieš tai buvusius iššūkius.
_____________________
▌Po ilgų stebėjimo mėnesių į karių objektyvus pagaliau pakliūna ilgai ieškota savižudžių sprogdintojų slaptavietė. Staiga kasdieninė užduotis „Stebėti“ pakeičiama į „Žudyti“. Iki naikinimo operacijos pradžios likus vos kelioms akimirkoms, pilotas Styvas Wattsas (akt. Aaron Paul) bombarduoti numatytoje teritorijoje pastebi devynmetę mergaitę… Kaip pasielgti tokioje keblioje situacijoje?
_____________________
▌Šis klausimas Amerikos ir Didžiosios Britanijos valdžios pareigūnams taps tikru galvos skausmu. Paaukoti vaiką ar išsaugoti nekaltą gyvybę, tačiau iš rankų paleisti mirtinai pavojingus nusikaltėlius, kurių paieškai buvo skirta tiek laiko ir pastangų?
_____________________
▌Filmo režisierius Gavinas Hoodas („Enderio žaidimas“), užaugęs Pietų Afrikoje, filmo kūrimui pasirinko savo gimtinę, todėl visos filmo scenos, nors dalis jų buvo kurta itin sudėtingomis sąlygomis, nufilmuotos būtent Afrikoje.
_____________________
▌Filme pagrindiniai vaidmenys patikėti anglų kino žvaigždei, „Oskaro“ laureatei Helen Mirren ir „Auksinio gaublio“ nominantui Aaronui Paului. Trileryje žiūrovai išvys ir vieną paskutinių anglų aktoriaus, „Auksinio gaublio“ nominanto Alano Rickmano vaidmenų. Daugeliui lietuvių iš „Hario Poterio“ filmų geriausiai pažįstamas A. Rickmanas šiemet pralaimėjo sunkią kovą su vėžiu.
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1196 x 498 (2.40:1), 23.976 fps, 2272 kb/s, (0.159 bit/pixel)
Garsas #1: AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (English)
Subtitrai: Anglų / Lietuvių-(išjungiami)Lietuviškas pavadinimas: Priešas Už Vartų
Šalis: UK | France | Germany | Ireland | USA
Metai: 2001
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus SDI
Žanras: Drama, History, War
Vaidina: Jude Law, Ed Harris, Joseph Fiennes, Ron Perlman, Bob Hoskins
Režisierius: Jeanas-Jacques Annaud

Aprašymas:
▌Uralo kalnuose gimęs Vasilijus Zaicevas nuo pat vaikystės buvo mokomas šaudyti. Jis turėjo nepaprastai taiklią akį. Jo ginklo gaidukas nesudrebėdavo niekada. Prasidėjus karui, Vasilijus tapo vienu iš pagrindinių Stalino vadovaujamos rusų armijos snaiperių, ginančių sugriuvusio miesto tvirtoves. Vos per keletą savaičių jaunuolis nutraukė daugiau nei 140-ties vokiečių kareivių gyvybes, sunaudodamas tik po 1 - 2 kulkas vienam taikiniui.
_____________________
▌Mūšio lauke Vasilijus sutinka jauną rusų karininką Danilovą. Naujasis draugas paskolina savo šautuvą ir, pasinaudojęs pažintimis politiniuose sluoksniuose, suteikia jam didvyrio vardą. Stalingradiečiai, išgirdę pasakojimus apie nenugalimą snaiperį, įgavo viltį, kad vokiečiai neužims jų miesto. Vienos misijos metu Vasilijus susidraugauja su berniuku Saša. Jo mamytė supažindina jaunuolį su rusų snaipere Tania Černova ir Vasilijus iš pirmo žvilgsnio ją įsimyli. Snaiperį jaudina nelaiminga rusų merginos istorija: Tanios tėvai - žydų kilmės. Jie jau ištremti į nacių koncentracijos stovyklas.
_____________________
▌Tačiau Vasilijus net neįsivaizdavo, ką jam dėl savo meilės teks patirti. Snaiperio draugas Danilovas taip pat iki ausų įsimylėjęs tą pačią merginą. Maža to – Danilovas, artimai pažįstantis draugą Nikitą Chruščiovą, lengvu rankos mostu gali atsikratyti nereikalingo konkurento, ištremdamas jį į Rusijos platybes.
_____________________
▌Gandas apie Vasilijų Zaicevą pasiekia patį Hitlerį. Pastarasis nejuokais susirūpina ir į Stalingrado mūšį meta dar vieną savo kozirį: į miestą prie Volgos išvyksta profesionalus ir bebaimis nacių snaiperis Maršalas Kionigas. Jo užduotis - pašalinti garsiausią Rusijos snaiperį Vasilijų Zaicevą.
_____________________
▌Tuo metu Vasilijų beprotiškai slegia Danilovo suteiktas didvyrio vardas bei nelaiminga meilė Taniai. Prie visų vargų dar prisideda ir Hitlerio siųstas nacis. Jam atvykus, miesto griuvėsiuose prasideda nenuspėjamas ir neįtikėtinas dviejų profesionalių snaiperių žaidimas. Jam pasibaigus, iš dviejų liks tik vienas. Kas nugalės?
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1072 x 456 (2.35:1), 23.976 fps, 1877 kb/s, (0.160 bit/pixel)
Garsas #1: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~256.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~256.00 kbps (English)
Subtitrai: NėraLietuviškas pavadinimas: Harto Karas
Šalis: USA | UK
Metai: 2002
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus SDI
Žanras: Action,
Vaidina: Bruce Willis, Colin Farrell, Terrence Dashon Howard, Cole Hauser, Marcel Iures
Režisierius: Gregory Hoblit

Aprašymas:
▌Pulkininkas Viliamas McNamara įkalinamas vokiečių koncentracijos stovykloje. Čia būdamas aukščiausio rango JAV pareigūnu, Viliamas toliau vadovauja amerikiečių kareiviams. Pulkininkas stengiasi palaikyti orumo ir garbės jausmą, kurį tokiomis sąlygomis ir ypač akylai stebint vokiečių Pulkininkui labai lengva palaužti. Jokiomis sąlygomis neatsisakydamas savo kaip kareivio pareigos, McNamara tyliai ir slaptai kuria planus ir laukia tinkamo momento suduoti priešui atsakomąjį smūgį.
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: AVI
Vaizdas: MPEG-4 (XviD), 720 x 304 (2.35:1), 23.976 fps, 1718 kb/s, (0.327 bit/pixel)
Garsas #1: AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (English)
Subtitrai: NėraLietuviškas pavadinimas: Dangaus Karalystė
Šalis: USA | UK | Spain | Germany | Morocco
Metai: 2005
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus SDI
Žanras: Action, Adventure, Drama
Vaidina: Orlando Bloom, Eva Green, Liam Neeson, Nathalie Cox, Michael Sheen
Režisierius: Ridley Scott

Aprašymas:
▌Jau legenda tapusio “Gladiatoriaus” kūrėjas, istorinių nuotykių epų meistras režisierius Ridley Scottas pristato savo kūrinį – kvapą gniaužiančią istoriją apie pirmuosius Kryžiaus žygius ir didį žmogų. Jis tapo nekenčiamu ateiviu svetimoje žemėje, dalyvavo dešimtis metų trukusiame kare, gindamas pasmerktą karalių, pamilo moterį, kurią mylėti jam buvo uždrausta ir nusipelnė riterio vardą. Jam teko ginti savo tautą nuo nepalyginamai gausesnio būrio priešų ir pasitelkti visą savo sumanumą, kad išlaikytų trapią taiką…
_____________________
▌Jaunas ginklakalys Balianas priverstas bėgti iš savo gimtinės. Jis prisideda prie kryžiuočių riterių būrio, kuriam vadovauja jo tėvas. Tačiau viename mūšių tėvas sunkiai sužeidžiamas ir prieš mirtį spėja paskelbti savo sūnų riteriu, kuris dar ir prisiekia ištikimybę Jeruzalės karaliui.
_____________________
▌Balianas netrunka pagarsėti, kaip narsus ir patyręs kovotojas. Išvaizdus ir garbingas jaunas vyras atkreipia karaliaus sesers, gražuolės Sibilės dėmesį. Jis pelno nuostabios moters palankumą, tačiau įsigyja mirtiną priešą – kilmingąjį Gajų de Lusinjaną: Sibilės vyrą, tamplierių ordino riterių vadą. Pavydo apakintas Gajus su savo negailestingais riteriais užpuola musulmonų karavaną, kurį ginti pavesta drąsiajam Balianui, ir taip išprovokuoja karą su šimtus kartų didesne galingojo Egipto valdovo Saladino armija. Mirštantis karalius kartu su ištikimuoju Balianu išveda pulkus į žūtbūtinę kovą. Šio mūšio jie negali laimėti, tačiau tai – tik pradžia. Herojaus dar laukia daugybė kovų, nuotykių ir išbandymų, kol nuo dykumų vėjų gairinamų tvirtovių sienų iki Prancūzijos valdovų rūmų pasklis gandas apie didįjį Balianą iš Ibelino – legendinį Jeruzalės gynėją, išvadavusį Šventąjį miestą iš tironijos…
_____________________
▌Atverstas XII a. istorijos puslapis, įspūdingos masinės scenos, brangūs kostiumai, jaudinanti meilės linija bei intriguojantis finalas žada efektingą reginį.
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1024 x 440 (2.40:1), 23.976 fps, 1665 kb/s, (0.154 bit/pixel)
Garsas #1: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~265.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~265.00 kbps (English)
Subtitrai: Anglų-(išjungiami)Lietuviškas pavadinimas: Išlikęs Gyvas
Šalis: USA | UK
Metai: 2013
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus SDI
Žanras: Action, Biography, Drama
Vaidina: Mark Wahlberg, Taylor Kitsch, Emile Hirsch, Ben Foster, Yousuf Azami
Režisierius: Peter Berg

Aprašymas:
▌„Išgyvenau tam, kad papasakočiau pasauliui šią istoriją“ – yra pasakęs Markusas Lutrelis (Marcus Luttrell), vienintelis likęs gyvas po operacijos „Raudoni sparnai“, vykdytos Afganistane 2005 birželį.
_____________________
▌Dykumose įsiterpusių Afganistano kalnų šlaituose, kurių uolėtas ir miškingas kraštovaizdis turi tapti priedanga, išlaipinami keturi profesionalūs kariai. Jų misija aiški ir pradžioje atrodo ne itin sudėtinga. Tačiau kai grupė, turėjusi likti nepastebėta, susiduria su talibų piemenimis ganančiais avis, įvykiai netrunka pakrypti nepalankia linkme.
_____________________
▌Pasirinkimai tik du, nužudyti piemenis, dar visai vaikus, ar paleisti, bet taip pranešti Talibanui apie savo egzistavimą. Žmogiškumu grįstas kareivių sprendimas atskiria juos nuo galimos išorinės pagalbos ir netrukus pėstininkus pradeda supti nepalyginamai didesnės talibų pajėgos.
_____________________
▌Tikras karinių blokbasterių meistras, režisierius ir scenaristas Peteris Bergas (Peter Berg), žinomas iš „Laivų mūšio“, „Hankoko“ ir “Karalystės“, karo realybę atkūrė tiek autentiškai, kiek tai apskritai įmanoma.
_____________________
▌Dėl brutaliai tikroviškų kovų scenų filmas vadinamas įsimintiniausia karine drama po „Gelbstint eilinį Rajeną“. Jame vengiama perteklinio idealizavimo, kuris dažnai nutolina karinius filmus nuo realybės, o moraliniai kovotojų pasirinkimai, balansavimas tarp troškimo išlikti ir pasiaukojimo, bei žinojimas, kad kažkas visa tai tikrai išgyveno, užtikrina nepaprastai stiprią emocinę juostos pusę.
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1104 x 460 (2.40:1), 23.976 fps, 2112 kb/s, (0.173 bit/pixel)
Garsas #1: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~240.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~224.00 kbps (English)
Subtitrai: NėraLietuviškas pavadinimas: Lūžusi Strėlė
Šalis: USA
Metai: 1996
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus SDI
Žanras: Action, Adventure, Thriller
Vaidina: John Travolta, Christian Slater, Samantha Mathis, Delroy Lindo, Bob Gunton
Režisierius: John Woo

Aprašymas:
▌Majoras Dikensas, kurį šiame filme vaidina Džonas Travolta, niekaip negauna paaukštinimo. Vis atsiranda vertesnių ir gudresnių už jį. Pilotas nusprendžia bent jau pasipelnyti iš jį skriaudžiančios vadovybės ir pagrobia atominį ginklą. Vagies su pagrobtosiomis raketomis puola ieškoti buvęs Dikenso draugas.
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 720 x 304 (2.35:1), 23.976 fps, 1935 kb/s, (0.369 bit/pixel)
Garsas #1: AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (English)
Subtitrai: NėraLietuviškas pavadinimas: Ačiū už Jūsų Tarnybą
Šalis: USA | India | Canada
Metai: 2017
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus SDI
Žanras: Biography, Drama, War
Vaidina: Miles Teller, Beulah Koale, Joe Cole, Scott Haze, Haley Bennett
Režisierius: Jason Hall

Aprašymas:
▌Širdį draskančioje istorijoje pasakojama apie buvusio kareivio išgyvenimus ir bandymą integruotis į visuomenę.
_____________________
▌Filmas sukurtas remiantis tikrais įvykiais
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1084 x 454 (2.40:1), 23.976 fps, 1475 kb/s, (0.125 bit/pixel)
Garsas #1: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~224.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~208.00 kbps (English)
Subtitrai: Anglų-(išjungiami)Lietuviškas pavadinimas: Paskutinis Samurajus
Šalis: USA | New Zealand | Japan
Metai: 2003
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus LNK
Žanras: Action, Drama, History
Vaidina: Ken Watanabe, Tom Cruise, William Atherton, Hiroyuki Sanada, Koyuki, Chad Lindberg
Režisierius: Edward Zwick

Aprašymas:
▌1876 m. į San Franciską atvykusi Japonijos delegacija už didžiulius honorarus pasikviečia buvusius Amerikos karo didvyrius į Japoniją, kad tinkamai paruoštų vietinę kariuomenę kovai su Samurajais, kurie trukdo Vyriausybei nutiesti geležinkelį per visą šalį.
_____________________
▌Šio darbo imasi Pilietiniame kare dalyvavęs Natanas Algrenas, kuris jau per pirmąjį nesėkmingą mūšį patenka į Samurajų nelaisvę ir praranda geriausią savo draugą.
_____________________
▌Kalnų papėdėje įsikūrusiame kaimelyje per žiemą jis susipažįsta su samurajų kodeksu ir gyvenimo būdu, išmoksta japonų kalbą, patobulina kovos įgūdžius ir susidraugauja su samurajų vado Katsumoto seserimi, kurios vyras pats nužudė tame lemtingame mūšyje.
Nuo šiol Natanas Algrenas bus samurajų pusėje ir padės jiems kovoti su žymiai galingesne Japonijos armija.
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1024 x 432 (2.40:1), 23.976 fps, 2000 kb/s, (0.189 bit/pixel)
Garsas #1: AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (English)
Subtitrai: Lietuvių / Anglų-(išjungiami)Lietuviškas pavadinimas: Brangenybių Medžiotojai
Šalis: USA | UK
Metai: 2014
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus SDI
Žanras: Drama, History, War
Vaidina: George Clooney, Matt Damon, Bill Murray, Cate Blanchett, John Goodman
Režisierius: George Clooney

Aprašymas:
▌Tai pasakojimas apie didžiausią lobio medžioklę istorijoje. Jame rodomas neįtikėtinas Antrojo pasaulinio karo būrys, turintis užduotį gelbėti nacių pavogtus meno kūrinius ir grąžinti juos teisėtiems šeimininkams.
_____________________
▌Ši misija atrodo neįmanoma: meno kūriniai įstrigę priešo užnugaryje, Vokietijos armijai duotas įsakymas naikinti viską, nes Reichas griūva, – kaip šią užduotį galėtų įvykdyti septyni muziejaus darbuotojai, kuratoriai ir meno istorikai, geriau išmanantys Mikelandželo kūrybą nei ginklus?
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1056 x 440 (2.40:1), 23.976 fps, 1936 kb/s, (0.174 bit/pixel)
Garsas #1: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, (Lithuanian)
Garsas #2: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, (English)
Garsas #3: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, (Russian)
Subtitrai: Lietuvių / Anglų / Rusų-(išjungiami)Lietuviškas pavadinimas: Patriotas
Šalis: USA | Germany
Metai: 2000
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus TV3
Žanras: Action, Drama, History
Vaidina: Mel Gibson, Heath Ledger, Joely Richardson, Lisa Brenner, Tom Wilkinson
Režisierius: Roland Emmerich

Aprašymas:
▌1776 metais Pietų Karolinos žemes pasiekia revoliucinis karas. Amerikiečiai kovoja su britų pulkais.Benjaminas Martinas (Mel Gibson), garsėjantis greitumu ir nenugalimumu, turintis didelę kovotojo patirtį, atsisako būti savanoriu, kad apsaugotų septynis savo vaikus, kuriuos augina vienas po žmonos mirties. Vyriausias Benjamino sūnus Gabrielis (Heath Ledger) nepaklauso tėvo – užsirašo savanoriu. Vaikinas įsitikinęs, kad karas skirtas narsiems, galvojantiems apie šalies ateitį ir nuotykių beieškantiems žmonėms.
_____________________
▌Deja, taip karu besižavintis jaunuolis patenka į nelaisvę, kitas Benjamino sūnus žiauriai nužudomas generolo Tavingtono. Nors Benjaminas Martinas norėjo gyventi taikoje, aplinkybės privertė iškelti karo kirvį. Į kruviną kovą jis įtraukia ir dar mažamečius savo vaikus. Prasideda mūšis ne tik už jaunos valstybės nepriklausomybę, bet ir už savo šeimą, kerštas už skurdą, sudegintus namus ir sūnaus mirtį.
_____________________


Kokybė: BRRip
Formatas: AVI
Vaizdas: MPEG-4 (XviD), 720 x 304 (2.35:1), 23.976 fps, 1749 kb/s, (0.333 bit/pixel)
Garsas #1: AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (English)
Subtitrai: NėraLietuviškas pavadinimas: Tykusis Amerikietis
Šalis: UK | Germany | USA | Vietnam | Australia | France
Metai: 2002
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus GPĮ
Žanras: Drama, Mystery, Romance
Vaidina: Michael Caine, Brendan Fraser, Do Thi Hai Yen, Robert Stanton, Holmes Osborne
Režisierius: Phillip Noyce

Aprašymas:
▌Meilė, politika, intrigos – visa tai susipynė įtempto siužeto klasikinio Graham Greene romano ekranizacijoje. 1952 m., paslaptingas ir egzotiškas Saigonas. Grahamas Greenas įtaigiai ir poetiškai pasakoja apie įvykius Vietname. Čia dominuoja meilė, politika ir intrigos. Amerikos kolonializmu pasipiktinęs britų reporteris susibičiuliauja su jaunu idealistu amerikiečiu. Jie abu įsimyli gražuolę vietnamietę.
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1112 x 476 (2.35:1), 23.976 fps, 2000 kb/s, (0.147 bit/pixel)
Garsas #1: AC-3, 48.0 kHz, 2ch, ~192.00 Kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AC-3, 48.0 kHz, 6ch, ~348.00 Kbps (English)
Subtitrai: NėraLietuviškas pavadinimas: USS Indianapolis: Drąsiausi Vyrai
Šalis: USA
Metai: 2016
Kalba: Lietuvių,.Mėgėjiškas
Įgarsinimas: Mėgėjiškas
Žanras: Action, Drama, History
Vaidina: Nicolas Cage, Tom Sizemore, Thomas Jane, James Remar, Matt Lanter
Režisierius: Mario Van Peebles

Aprašymas:
▌1945 m. Vasara. Iki Antrojo pasaulio karo pabaigos liko tik keletas savaičių ... JAV karinio jūrų laivyno kreiseris VMS, «Indianapolis», pristatė atominę bombą į JAV karinę bazę Tinio saloje. Grįžtant atgal, laivas buvo užpuolamas japonų ir nugrimzdo į dugną. "SOS!" Kapitonas McVeigh nebuvo išgirstas. Ir gyvieji pavydėjo mirusiesiems: karšta saulė ir ryklių dantys, troškulys ir haliucinacijos, beprotybė ir pragaištingos nevilties kankinimai ...
_____________________


Kokybė: WEB-DLRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1024 x 426 (2.40:1), 25.000 fps, 1956 kb/s, (0.180 bit/pixel)
Garsas #1: AC-3, 48 kHz, 2 ch, ~192.00 kbps (Lithuanian)
Subtitrai: NėraLietuviškas pavadinimas: Valkirija
Šalis: USA | Germany
Metai: 2008
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus SDI
Žanras: History, War, Thriller
Vaidina: Tom Cruise, Kenneth Branagh, Bill Nighy, Terence Stamp, Tom Wilkinson
Režisierius: Bryan Singer

Aprašymas:
▌Valkirija – 2008 m. sukurta karinė drama, kurioje pasakojama tikrais įvykiais paremta istorija apie 1944 m. liepos 20 d. įvykdytą vokiečių karininkų pasikėsinimą į Adolfą Hitlerį.
_____________________
▌Trečiojo Reicho pulkininkas Klausas fon Štaufenbergas (jį vaidina Tomas Cruise‘as) nėra tas, kuriuo dedasi. Užsitarnavęs pagarbą ir laipsnį Hitlerio vadovaujamoje kariuomenėje, pulkininkas iš tikrųjų trokšta nuversti diktatorių, kol pastarasis nesunaikino jo mylimos Vokietijos ir visos Europos.
_____________________
▌Laikas nenumaldomai bėga, fiureris žengia į priekį, trypdamas žmogiškumo ir sąžinės apraiškas. Pulkininkas nusprendžia veikti. Kartu su nelengvai atrastų, tačiau jau ištikimais tapusių bendraminčių būreliu ir apsiginklavęs paties Hitlerio atsargoje laikoma strategija – planu, pavadintu „Valkirija“, Klausas fon Štaufenbergas imasi įgyvendinti savo tikslą – sunaikinti nacių vyriausybę iš vidaus.
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1084 x 576 (1.88:1), 23.976 fps, 2000 kb/s, (0.120 bit/pixel)
Garsas #1: AAC-LC, AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AAC-LC, AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (English)
Subtitrai: Lietuvių-(išjungiami)Lietuviškas pavadinimas: Męs Buvome Kariai
Šalis: USA | Germany
Metai: 2002
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus SDI
Žanras: Action, History, War
Vaidina: Mel Gibson, Madeleine Stowe, Greg Kinnear, Sam Elliott, Chris Klein
Režisierius: Randall Wallace

Aprašymas:
▌Tai realūs istoriniai įvykiai, kai 1965 metų lapkritį Ija Dranos slėnyje amerikiečių karių būrys susikovė su didžiule vietnamiečių armija.
_____________________
▌Papulkininkis Muras su 400 karių būriu siunčiamas į priešo užnugarį. Jie stoja į mūšį su penkis kartus didesne priešo kariuomene. Šis žiaurus mūšis be pertraukos vyko šimtą valandų. Per jį žuvo 79 amerikiečiai ir pusė visų vietnamiečių karių. Čia nebuvo nei laimėjusių, nei nugalėtų. Helas Muras, iki tol tiksliai vykdydavęs visus įsakymus, susimąsto apie karo esmę ir tikslus. Tačiau jo priešininkas pulkininkas Enas laukia naujų mūšių, naujo susitikimo su drąsiuoju Muru. Šis filmas - tikroviškas ir įtaigus kūrinys apie karo siaubą.
_____________________

IMDB

Kokybė: BDRip
Formatas: AVI
Vaizdas: MPEG-4 (XviD), 720 x 304 (2.35:1), 23.976 fps, 1794 kb/s, (0.342 bit/pixel)
Garsas #1: AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AC-3, 48 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (English)
Subtitrai: NėraLietuviškas pavadinimas: Diunkerkas
Šalis: USA | UK
Metai: 2017
Kalba: Lietuvių,.Profesionalus
Įgarsinimas: Profesionalus SDI
Žanras: Action, Drama, History
Vaidina: Fionn Whitehead, Barry Keoghan, Mark Rylance, Tom Hardy, Cillian Murphy
Režisierius: Christopher Nolan

Aprašymas:
▌Naujausia kino genijaus Christopher'io Nolan'o karinė veiksmo drama pasakoja apie pasaulį sukrėtusį Antrojo Pasaulinio karo mūšį prie Diunkerko, kur žiauriame susirėmime jungtinės Belgijos, Britanijos, Kanados ir Prancūzijos karinės pajėgos buvo išvaduotos iš Hitlerinės Vokietijos armijos apsupties.
_____________________
▌Diunkerko apsuptis ir gelbėjimo operacija „Dinamo“ - vienas herojiškiausių ir žiauriausių Antrojo pasaulinio karo istorijos puslapių. 1940 m. gegužės pabaigoje Belgijos miesto Diunkerko paplūdimiuose Vokietijos kariuomenė apsupo Sąjungininkų pajėgas, sudarytas iš britų, prancūzų, kanadiečių, lenkų, belgų ir olandų karių. Gelbėjimo operacijos „Dinamo“ metu nuo gegužės 26 iki birželio 4 dienos iš Diunkirko pavyko evakuoti 338 226 karius. Tačiau per nacių oro ataką taip pat buvo išžudyta apie 290 000 prancūzų ir apie 68 000 britų kareivių – neskaitant kitų Sąjungininkų aukų bei daugiau nei tūkstančio žuvusių civilių.
_____________________
▌Drastiško, šokiruojančio ir žiauraus pasakojimo autorius – filmų „Tamsos riteris“, „Pradžia“ ir „Tarp žvaigždžių“ režisierius legendinis Christopher‘is Nolan‘as žada ne tik prasmingą istoriją, bet ir nepakartojamą kino reginį.
_____________________


Kokybė: BDRip
Formatas: MKV
Vaizdas: MPEG-4 (H.264) AVC, 1152 x 648 (16:9), 23.976 fps, 2499 kb/s, (0.140 bit/pixel)
Garsas #1: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~224.00 kbps (Lithuanian)
Garsas #2: AAC-LC, 48 kHz, 6 ch, ~208.00 kbps (English)
Subtitrai: Lietuvių / Anglų-(išjungiami)

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
movie pack

Dar nėra komentarų