Torentas "Vertigo (1958) [BRRip] Mistinis, Romantinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Vertigo Žanras: Mistinis, Romantinis, Trileris Metai: 1958 Režisierius: Alfred Hitchcock Vaidina: James Stewart, Kim Novak, Barbara Bel Geddes, Tom Helmore ... Apie filmą: Tragiškai žuvus partneriui, detektyvas Skotis jaučiasi kaltas dėl jo mirties. Jis ima paniškai bijoti aukščio, kankina depresija. Skotis pasitraukia iš detektyvo darbo. Netrukus į jį kreipiasi senas bičiulis Gevinas, kuris...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vertigo (1958) [BRRip] Mistinis, Romantinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Vertigo

Žanras: Mistinis, Romantinis, Trileris
Metai: 1958

Režisierius: Alfred Hitchcock
Vaidina: James Stewart, Kim Novak, Barbara Bel Geddes, Tom Helmore ...

Apie filmą: Tragiškai žuvus partneriui, detektyvas Skotis jaučiasi kaltas dėl jo mirties. Jis ima paniškai bijoti aukščio, kankina depresija. Skotis pasitraukia iš detektyvo darbo. Netrukus į jį kreipiasi senas bičiulis Gevinas, kuris nerimauja dėl savo žmonos Madlen, turinčios polinkį į savižudybę. Šiaip ne taip Gevinas prikalbina buvusį detektyvą sekti moterį ir apsaugoti nuo galimos nelaimės. Žiūrėdamas į Madlen, galerijoje sėdinčią priešais moters portretą, detektyvas pastebi, kad ji panaši į moterį iš paveikslo. Paaiškėja, kad tai Madlen promočiutė, kuri nusižudė būdama tokio paties amžiaus. Sekdamas paslaptingąją Madlen, Skotis ją įsimyli, tačiau jam vėl tenka susidurti su savo baime.

Tai istorija apie du žmones, kurie patenka į savos regimybės spąstus. Ir Madlen, ir Skočio asmeninis matymas nėra tikrovė. Viskas prasideda kaip blefas, klastotė, apsimetimas, tačiau tai įtraukia. Grožio kerai – tai visada kaukė, slepianti košmarus, o už lemtingos moters visad stovi mirtis.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - Dovydus) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BRRip
Video: AVC at 2 614 Kbps Aspect : 1024 x 554 (1.848) at 23.976 fps
Audio: AC-3 at 384 Kbps Infos : 6 channels, 48.0 KHz Language : lt
Audio: AC-3 at 160 Kbps Infos : 2 channels, 48.0 KHz Language : en


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų