Torentas "Vėžliukai nindzės / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) [WEBDL] Veiksmo, Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Vėžliukai nindzės Originalus pavadinimas: Teenage Mutant Ninja Turtles Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija Metai: 2014 Režisierius: Jonathan Liebesman Vaidina: Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner, Alan Ritchson ... Apie filmą: Keturi mieli vėžliukai, įvaldę kovų menus ir pavadinti Renesanso dailininkų vardais, pirmą kartą pasaulį išvydo 1984-ųjų gegužę, komikso puslapiuose. Už vėžliukų ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vėžliukai nindzės / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) [WEBDL] Veiksmo, Nuotykių, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vėžliukai nindzės


Originalus pavadinimas: Teenage Mutant Ninja Turtles
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija
Metai: 2014

Režisierius: Jonathan Liebesman
Vaidina: Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner, Alan Ritchson ...

Apie filmą: Keturi mieli vėžliukai, įvaldę kovų menus ir pavadinti Renesanso dailininkų vardais, pirmą kartą pasaulį išvydo 1984-ųjų gegužę, komikso puslapiuose. Už teisingumą kovojančių vėžliukų nuotykiai skaitytojams patiko ir, komiksui išpopuliarėjus, vėžliukai nindzės persikėlė į televizijos ekranus. Animacinis serialas tokiu pat pavadinimu buvo pradėtas kurti 1990-aisiais.

Niujorkas išgyvena slogius laikus. Piktadarys Šrėderis geležine ranka valdo visą miestą – pradedant korumpuota policija, baigiant dar korumpuotesnias politikais. Saugumo jausmą seniai užmiršę miestiečiai įbauginti ir praradę viltį. Tačiau vieną dieną kažkas pasikeičia. Tai šen, tai ten pasigirsta keistų gandų apie bebaimius rytų kovų menus įvaldžiusius padarus, kurie priešinasi Šrėderio diktatui ir griauna jo planus.

Gandai turi pagrindą. Į kovą su nusikaltėliais stoja keturi broliai – vėžliukai mutantai nindzės. Kartu su bebaimės reporterės April O‘Neil (aktorė Megan Fox) pagalba Leonardas, Rafaelis, Donatelas ir Mikelandželas siekia į Niujorką sugrąžinti taiką ir teisingumą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: WEBDL
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~1594 kbps avg, 0.30 bit/pixel
Audio: 1: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 2/0 (L,R) ch, ~256 kbps
Audio: 2: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~192.00 kbps avg


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų