Torentas "Vienišas Vilkas Makveidas / Lone Wolf McQuade (1983) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Vienišas Vilkas Makveidas Originalus pavadinimas: Lone Wolf McQuade Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama Metai: 1983 Režisierius: Steve Carver Vaidina: Chuck Norris, David Carradine, Barbara Carrera, Leon Isaac Kennedy ... Apie filmą: Buvęs policininkas, o dabar Teksaso reindžeris Makveidas ne be reikalo pravardžiuojamas Vienišu Vilku. Jis visuomet veikia vienas ir nepažįsta pralaimėjimų ir ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vienišas Vilkas Makveidas / Lone Wolf McQuade (1983) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vienišas Vilkas Makveidas


Originalus pavadinimas: Lone Wolf McQuade
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama
Metai: 1983

Režisierius: Steve Carver
Vaidina: Chuck Norris, David Carradine, Barbara Carrera, Leon Isaac Kennedy ...

Apie filmą:
Buvęs policininkas, o dabar Teksaso reindžeris Makveidas ne be reikalo pravardžiuojamas Vienišu Vilku. Jis visuomet veikia vienas ir nepažįsta pralaimėjimų kartėlio. Bebaimis, gudrus ir labai atsargus vyrukas neleidžia ramiai miegoti nė vienam apylinkės banditui – ilgos Makveido rankos pasiekia kiekvieną, uodegą į nešvarius reiklaus įmerkusį veikėją. Su įstatymais susipykę neapkenčia reindžerio, tačiau jo santykiai su policijos šefu taip pat įtempti.
Laisvas Makveido darbo stilius ir nevaldomas būdas kelia šiurpą ir tvarkos sergėtojams. Nelegalus ginklų prekeivis Roulis Vilksas dėl Makveido vykdomo tyrimo įkliūna į didelę bėdą. Keršydamas jis įsako savo sėbrams pagrobti reindžerio dukrą ir išgabenti ją į Meksiką. Vienišas Vilkas paskelbia vendetą.

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Gytis Jurgelevičius, "LNK" / Anglų

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 960 x 520 (1.85:1), 23.976 fps, 1702 kb/s, (0.142 bit/pixel)
Audio: AAC-LC, 48.0 KHz, 2 ch, Front: L R, 144 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: AAC-LC, 48.0 KHz, 1 ch, Front: L R, ~96 Kbps, CBR (English)
Subtitrai: Anglų

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų