Torentas "Vienišius / The Rover (2014) [BDRip] Drama, Mokslinė fantastika" :: PiratuSala.lt

Vienišius Originalus pavadinimas: The Rover Žanras: Drama, Mokslinė fantastika Metai: 2014 Režisierius: David Michôd Vaidina: Guy Pearce, Robert Pattinson, Scoot McNairy, David Field, Anthony Hayes … Apie filmą: Bijok žmogaus, kuris neturi ką prarasti... Ši frazė bene taikliausiai apibūdina vieną įspūdingiausių filmų, sukurtų Australijoje per pastaruosius kelerius metus. Ne taip dažnai tenka...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vienišius / The Rover (2014) [BDRip] Drama, Mokslinė fantastika

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vienišius


Originalus pavadinimas: The Rover
Žanras: Drama, Mokslinė fantastika
Metai: 2014

Režisierius: David Michôd
Vaidina: Guy Pearce, Robert Pattinson, Scoot McNairy, David Field, Anthony Hayes …

Apie filmą: Bijok žmogaus, kuris neturi ką prarasti... Ši frazė bene taikliausiai apibūdina vieną įspūdingiausių filmų, sukurtų Australijoje per pastaruosius kelerius metus. Ne taip dažnai tenka matyti tokios aukštos prabos kiną. Bet apie viską iš eilės. Formaliai „Vienišių“ būtų galima priskirti kelio filmo (angl. road movie) kategorijai arba dar geriau – pavadinti egzistencine variacija garsiojo „Pašėlusio Makso“ tema ar net šiuolaikiniu vesternu. Tai būtų tiesa, tačiau šis filmas yra ir dar šis tas daugiau.

Veiksmas rutuliojasi praėjus dešimčiai metų po paslaptingo pasaulinės ekonomikos ir visuomeninės santvarkos žlugimo. Tai vienintelis fantastinis filmo elementas. Visa kita – labai tikroviška ir gan šiurpu. Pagrindinis herojus – tylus vienišius Erikas (pirmuoju smuiku griežiantis G. Pearce’as). Jo kelionės tikslas liks nežinomas iki pat filmo pabaigos. Gal nevertėjo jam sustoti ir įžengti į pakelės užeigą pailsėti. Per tas kelias minutes lyg perkūnas iš giedro dangaus atsiradę trys storžieviai prašalaičiai pagrobia Eriko automobilį. Šis lemtingas įvykis sukelia neįtikėtinų ir beveik siurrealių įvykių grandinę.

Erikas ima negailestingai persekioti automobilio grobikus. Pakeliui jis „įsigyja“ pistoletą ir netgi išgelbsti gyvybę sužeistam vaikinukui Rėjui („Saulėlydžio“ sagos žvaigždė R. Pattinsonas), kuris pasirodo esąs vieno iš grobikų brolis. Žiūrovas gali tik nuspėti, kodėl gauja taip nešė kudašių ir paliko Rėjų likimo valiai – greičiausiai jie ką nors apiplėšė ir kaip įmanydami stengėsi išnešti sveiką kailį. Sužeistasis jiems tik būtų trukdęs.

Gelbėdamas nelaimėlį Erikas irgi turėjo savo motyvų: jis nujautė, kad vaikinas gali žinoti, kur patraukė plėšikai. Šie du filmo personažai nekelia jokių simpatijų, nes vargu ar yra geresni už gaujos narius. Tiesiog toks laikas, kai žmogus prarado tikėjimą bet kokiomis vertybėmis, kai Dievas mirė, liko tik išgyvenimo instinktai. Ir nesuvokiamas Eriko noras bet kokia kaina susigrąžinti automobilį.

Postapokaliptinis Australijos kraštovaizdis, dulkės, smurtas, kraujas ir iš proto varanti muzika – viskas sukuria nepakartojamą kinematografinę atmosferą. O atmintyje dar ilgai išlieka Eriko Rėjui tarstelėta frazė: „Visada prisiminsi tuos, kuriems atėmei gyvybę. Tokia yra kaina...“

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Subtitrai: Russian

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1920x1080 (16:9), 23.976 fps
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųtoommaasz
KomentarasParašė 2015-08-22 16:29Naudinga: +2

Aprašymas tai superinis ;D nujaučiu ir filmas gali būti toks pats :)
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2015-08-22 17:00Naudinga: 0

toommaasz Paskelbta:
Aprašymas tai superinis ;D nujaučiu ir filmas gali būti toks pats :)
aha aprasymas tikrai pritraukiantis. :-D