Torentas "Viktoras Frankenšteinas / Victor Frankenstein (2015) [BDRip] Drama, Siaubo, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Viktoras Frankenšteinas Originalus pavadinimas: Victor Frankenstein Žanras: Drama, Siaubo, Mokslinis Metai: 2015 Režisierius: Paul McGuigan Vaidina: Daniel Radcliffe, Jessica Brown Findlay, Bronson Webb, James McAvoy ... Apie filmą: Rodos, Frankenšteino istorija žinoma daugeliui. Jaunas medicinos studentas Viktoras (akt. James McAvoy) sukuria žmogų iš atskirų mirusių žmonių kūnų dalių ir net...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Viktoras Frankenšteinas / Victor Frankenstein (2015) [BDRip] Drama, Siaubo, Mokslinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Viktoras Frankenšteinas


Originalus pavadinimas: Victor Frankenstein
Žanras: Drama, Siaubo, Mokslinis
Metai: 2015

Režisierius: Paul McGuigan
Vaidina: Daniel Radcliffe, Jessica Brown Findlay, Bronson Webb, James McAvoy ...

Apie filmą: Rodos, Frankenšteino istorija žinoma daugeliui. Jaunas medicinos studentas Viktoras (akt. James McAvoy) sukuria žmogų iš atskirų mirusių žmonių kūnų dalių ir net įmina mįslę, kaip jam suteikti gyvybę, tačiau atgijęs jo kūrinys tampa toks kraupus ir baisus, kad net pats jo kūrėjas netenka amo.

Filme „Viktoras Frankenšteinas" ši istorija bus papasakota liudininko - Viktoro asistento Igorio lūpomis (akt. Daniel Radcliffe). Jaunuolių draugystė, tapusi keisčiausiu Igorio gyvenimo potyriu, suteikė jam galimybę iš arti pamatyti, kaip žmogaus genialumas gali sukurti ne tik grožį, bet ir siaubą.

Garsaus XIX amžiaus anglų rašytojos Mary Shelley siaubo romano „Frankenšteinas" herojus Viktoras į literatūros ir kino istoriją įėjo, kaip vienas įspūdingiausių personažų. Daugeliui kūrėjų jis tapo įkvėpimo šaltiniu, amerikiečių režisieriui Paului McGuiganui - taip pat.

Naujausias jo darbas nuotykių filmas „Viktoras Frankenšteinas" atskleis visai kitokią šios siaubingos istorijos pusę. Pagrindiniai vaidmenys itin laukiamame filme buvo patikėti iš Hario Poterio marškinių jau išaugusiam britui Danieliui Radcliffe'ui ir Jamesui McAvoy'ui.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN (Orginalas)

Kokybė: BDRip
Video: x264, 1020x426 (2.40:1), 23.976 fps, 1 571 Kbps (0.151 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~224kbps - LT
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch, ~96kbps - EN


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų