Torentas "Viskas prarasta / All Is Lost (2013) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama" :: PiratuSala.lt

Viskas prarasta Originalus pavadinimas: All Is Lost Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama Metai: 2013 Režisierius: J.C. Chandor Vaidina: Robert Redford ... Apie filmą: Toli į Indijos vandenyną nuklydę vienišas jūreivis (akt. Robertas Redfordas) atsipeikėja savo 11 metrų ilgio jachtoje, kurią po susidūrimo su į vandenyną išmestu prekybiniu konteineriu semia vanduo. Jo navigacinė ir radijo įranga į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Viskas prarasta / All Is Lost (2013) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Viskas prarasta


Originalus pavadinimas: All Is Lost
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama
Metai: 2013

Režisierius: J.C. Chandor
Vaidina: Robert Redford ...

Apie filmą: Toli į Indijos vandenyną nuklydę vienišas jūreivis (akt. Robertas Redfordas) atsipeikėja savo 11 metrų ilgio jachtoje, kurią po susidūrimo su į vandenyną išmestu prekybiniu konteineriu semia vanduo. Jo navigacinė ir radijo įranga sugadinta, todėl šiam tenka aklai plaukti per smarkią audrą.

Nepaisant, kad jam pavyko užlopyti pažeistą korpusą, jūreiviškos intuicijos ir jo amžiui nebūdingos jėgos, nelaimėlis vos išgyvena audrą. Naudodamasis tik sekstantu ir jūriniais žemėlapiais savo nuplauktam keliui pažymėti, jis priverstas pasikliauti vandenyno srovėmis, kad šios nuneštų jį į laivybos kelią, kuriame jis tikisi sutikti praplaukiantį laivą.

Tačiau saulė negailestingai kepina, rykliai suka ratus, o jo menki ištekliai senka, ir visuomet sumanus jūreivis netrunka suvokti, jog žvelgia mirčiai į akis.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) / EN (Originalus)

Kokybė: BDRip
Video: x264, AVC, 1056x440 (2.40:1), 23.976 fps, 2 061 Kbps, 0.185 bit/pixel
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, 128 Kbps - LT/EN
Subtitrai: Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis(nežinomas)
KomentarasParašė 2015-01-03 10:02Naudinga: 0

Man idomus filmas, bet patiks tikrai ne visiems ;-) :thumbsup: