Torentas "Vizijos / Visions (2015) [BDRip 1080p] Siaubo, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Vizijos Originalus pavadinimas: Visions Žanras: Siaubo, Mistinis Metai: 2015 Režisierius: Kevin Greutert Vaidina: Isla Fisher, Anson Mount, Gillian Jacobs, Joanna Cassidy ... Apie filmą: Prieš metus Ivli Eveleigh (akt. Isla Fisher) buvo patekusi į keistą avariją, apie kurią nieko neatsimena, ir kurioje žuvo kitoje mašinoje važiavęs berniukas. Šį įvykį jauna moteris jau beveik pamiršo, su ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vizijos / Visions (2015) [BDRip 1080p] Siaubo, Mistinis Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vizijos


Originalus pavadinimas: Visions
Žanras: Siaubo, Mistinis
Metai: 2015

Režisierius: Kevin Greutert
Vaidina: Isla Fisher, Anson Mount, Gillian Jacobs, Joanna Cassidy ...

Apie filmą: Prieš metus Ivli Eveleigh (akt. Isla Fisher) buvo patekusi į keistą avariją, apie kurią nieko neatsimena, ir kurioje žuvo kitoje mašinoje važiavęs berniukas. Šį įvykį jauna moteris jau beveik pamiršo, su vyru nusipirko vynuogyną Kalifornijoje ir laukiasi vaikelio.

Per vietinių jiems surengtą vakarėlį Ivli sulaukia keisto klausimo iš vienos viešnios. Ji teiraujasi, ar jaunoji pora žino, kas gyveno jų namuose... Vėliau Ivli tą pačią moterį pamato transo būsenoje, o gal net apsėstą. Greitai keisti įvykiai ima persekioti ir pačią nėščiąją, ji regi vizijas, kurių negali paaiškinti ir kurių nemato niekas kitas. Gal tai buvusios avarijos pasekmės, o gal kažkas iš kito pasaulio? Keisti vaizdiniai ir bręstantis nėštumas kelia vis daugiau ir daugiau nerimo.

Įtemptą siaubo filmą sukūrė šiurpą keliančių juostų „Grėsmingas“, „Paranormalūs reiškiniai“ ir „Tūnąs tamsoje“ kūrėjai.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Vytas Tulevičius [SDI]) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1h 22mn : 1 920 X 800 : 23.976 fps
Audio: AAC : 6 channels : 48.0 KHz : Lithuanian
Audio: AC-3 : 640 Kbps : 6 channels : 48.0 KHz : English


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųBloodyDeath
KomentarasParašė 2016-12-28 14:04Naudinga: 0

Labai geras filmas 10/10