Torentas "Vyras už pinigus / Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) [WEB-DLRip] Komedija, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Vyras už pinigus Originalus pavadinimas: Deuce Bigalow: Male Gigolo Žanras: Komedija, Romantinis Metai: 1999 Režisierius: Mike Mitchell Vaidina: Rob Schneider, William Forsythe, Eddie Griffin, Arija Bareikis, Oded Fehr, Gail O'Grady, Richard Riehle, Jacqueline Obradors, Big Boy, Amy Poehler, Dina Platias, Torsten Voges, Deborah Lemen, Bree Turner, Andrew Shaifer, Allen Covert, Elle King, Jis...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vyras už pinigus / Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) [WEB-DLRip] Komedija, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vyras už pinigus


Originalus pavadinimas: Deuce Bigalow: Male Gigolo
Žanras: Komedija, Romantinis
Metai: 1999

Režisierius: Mike Mitchell
Vaidina: Rob Schneider, William Forsythe, Eddie Griffin, Arija Bareikis, Oded Fehr, Gail O'Grady, Richard Riehle, Jacqueline Obradors, Big Boy, Amy Poehler, Dina Platias, Torsten Voges, Deborah Lemen, Bree Turner, Andrew Shaifer, Allen Covert, Elle King, Barry Cutler, Jackie Sandler, Karlee Holden…

Apie filmą: Jis nėra itin patrauklus. Ir net, kai užgesta šviesos, jis vis tiek… nėra itin patrauklus. Tačiau jis parsidavinėja moterims ir tai turbūt geriausia, ką moteris gali nusipirkti už 10$. Per kelias savaites paprastam baseinų valytojui ir žuvyčių specialistui Deuceui Bigallow (Rob Schneider) reikia surinkti 6000$, kad išvengtų didelių nemalonumų, kurių prisidarė apversdamas gerai apmokamo žigolo apartamentus.

Savo darbe negaudamas tokių pinigų, jis ryžtasi pats išmėginti žigolo profesiją. Nelabai žinodamas, ką reiškia šis žodis, Deuceas Bigallow pradeda naują savo karjeros etapą. Dažniausiai jam tenka susitikti su įvairių trūkumų turinčiomis moterimis, kurioms įtinka ir pelno jų palankumą.

Tačiau herojus sulaužo pagrindinę tokio amato profesiją "niekada neįsimylėti savo klienčių" ir vieną kartą ištirpsta dėl gražios blondinės (Arija Bareikis). Pastaroji, sužinojusi, kad už pasimatymus su ją Deuceui Bigallow buvo mokama, pareiškia - "Tarp mūsų viskas baigta". Ar iš tiesų viskas baigta? Ar pavyks laiku sutvarkyti suverstus apartamentus? Ar pavyks iš viso išnešti kailį sveikam?

Netikėti šios komedijos siužeto vingiai sukelia daug linksmų emocijų savo situacijų komiškumu ar net absurdiškumu. Filmas turėtų labai patikti gausiems juostos "Amerikietiškas pyragas" (American Pie) gerbėjams.

IMDB

Įgarsinta: [LT- Profesionalus vienbalsis | Vytas Tulevičius ''TV3''] [EN- Originalas]

Kokybė: WEB-DLRip [Šaltinis: WEB-DL | 1080p]
Video: AVC, 1192x644 (1.851), 23.976 fps, 2 941 Kbps (0.160 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 192 Kbps [LT]
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps [EN]


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų