Torentas "Vyriausiojo pabrolio Kalėdos / The Best Man Holiday (2013) [BDRip] Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Vyriausiojo pabrolio Kalėdos Originalus pavadinimas: The Best Man Holiday Žanras: Komedija, Drama Metai: 2013 Režisierius: Malcolm D. Lee Vaidina: Monica Calhoun, Morris Chestnut, Melissa De Sousa, Taye Diggs ... Apie filmą: Grupė draugų po 15 metų išsiskyrimo per atostogas vėl susitinka. Rašytojas Harperis Stiuartas labai sunerimęs, nes neteko darbo Niujorko universitete. Viskas susiklosto ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vyriausiojo pabrolio Kalėdos / The Best Man Holiday (2013) [BDRip] Komedija, Drama Kalėdinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vyriausiojo pabrolio Kalėdos


Originalus pavadinimas: The Best Man Holiday
Žanras: Komedija, Drama
Metai: 2013

Režisierius: Malcolm D. Lee
Vaidina: Monica Calhoun, Morris Chestnut, Melissa De Sousa, Taye Diggs ...

Apie filmą: Grupė draugų po 15 metų išsiskyrimo per atostogas vėl susitinka. Rašytojas Harperis Stiuartas labai sunerimęs, nes neteko darbo Niujorko universitete. Viskas susiklosto dar blogiau, nes jo žmona Robin laukiasi jų pirmojo vaiko, pridėdama dar daugiu streso ir taip jau nepavydėtinai padėčiai.
Angliškas aprašymas:
When college friends reunite after 15 years over the Christmas holidays, they discover just how easy it is for long-forgotten rivalries and romances to be reignited.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «SDI»+Anglų (Originalas)
Subtitrai: Anglų - (išjungiami)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 960 x 400 (2.40:1), 23.976 fps, 1371 kbps (0.149 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, (Lithuanian)(English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų