Torentas "Vyriškas auklėjimas / Role Models (2008) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Vyriškas auklėjimas Originalus pavadinimas: Role Models Žanras: Komedija Metai: 2008 Režisierius: David Wain Vaidina: Seann William Scott, Paul Rudd, Elizabeth Banks, Jane Lynch, Christopher Mintz-Plasse, Amanda Righetti, Bobb`e J. Thompson, Vincent Martella, Ken Marino, Joe Lo Truglio, Kerri Kenney, Ken Jeong, Nate Hartley, Jenn Gotzon Apie filmą: Auklėti – sunkus darbas. Ypač, kai reikėtų ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vyriškas auklėjimas / Role Models (2008) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Vyriškas auklėjimas


Originalus pavadinimas: Role Models
Žanras: Komedija
Metai: 2008

Režisierius: David Wain
Vaidina: Seann William Scott, Paul Rudd, Elizabeth Banks, Jane Lynch, Christopher Mintz-Plasse, Amanda Righetti, Bobb`e J. Thompson, Vincent Martella, Ken Marino, Joe Lo Truglio, Kerri Kenney, Ken Jeong, Nate Hartley, Jenn Gotzon

Apie filmą: Auklėti – sunkus darbas. Ypač, kai auklėjimo reikėtų dar ir pačiam.

Du labai laisvai į gyvenimą žiūrintys draugeliai – neatsakingi ir nesubrendę energetinio gėrimo pardavėjai – dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių labai aiškiai suvokia, kad mėnuo kalėjime gali būti šimtą kartų geriau nei 150 valandų viešųjų darbų, kuriuos reikia atlikti, dalyvaujant „vyresniojo brolio“ programoje.

Mokyklą seniausiai užmiršę, tačiau subręsti niekaip negalintys Vyleris (jį vaidina Seannas Williamas Scottas) ir Denis (akt. Paulas Ruddas), prisigėrę savo pardavinėjamo energetinio gėrimo „Minotauras“, sudaužo kompanijos, kuriai dirba, sunkvežimį. Už tai vaikinai gali mėnesiui patekti už grotų, tačiau teisėjas pasitaiko gailestingas ir užuot pasodinęs juos į cypę, nusprendžia, kad bausmę jie gali atlikti, globodami du prie visuomenės nepritampančius paauglius. Tokia veikla, teisėjo nuomone, padės ir patiems nuteistiesiems.

Tačiau teisėjas labai greitai pasirodo besąs vienintelis, kuris taip galvoja. Neseniai savo merginos paliktas nesubrendėlis Denis savo globotiniui Ogiui (akt. Christopheris Mintzas-Plasse) vietoje gyvenimiškų patarimų gali pažerti tik sarkazmo; o vaikiškumo pats niekaip neatsikratantis Vyleris kažin ar gali būti tinkamu pavyzdžiu Roniui, turinčiam išmokti gerbti savo tėvus.

Tai, kad teisėjo sprendimas yra, švelniai tariant, ne itin vykęs, labai greitai supranta visi keturi pagrindiniai istorijos veikėjai.

Tačiau kai paauglių globos centro direktorė abiems į viešuosius darbus įkinkytiems draugeliams iškelia ultimatumą, šauniajai ketveriukei nelieka nieko kito, kaip tik pabandyti surasti bendrą kalbą.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: 720x384; 23.976fps; XviD; 1670 kbps; 0.252 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: Lithuanian (Dolby AC3, 6 ch, 384 kbps); profesionalus Lt įgarsinimas ("TV1000 Premium");
Audio: English (Dolby AC3, 6 ch, 384 kbps).


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-09-12 13:37Naudinga: +1

atrodo neblogas, reiks parsisiųsti :-)
 
liolikas
KomentarasParašė 2014-10-05 18:14Naudinga: 0

Geras geras, seniai mačiau reik parsipūst vėl ;)