Torentas "Žalioji širšė / The Green Hornet (2011) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Žalioji širšė Originalus pavadinimas: The Green Hornet Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis Metai: 2011 Režisierius: Michel Gondry Vaidina: Seth Rogen, Jay Chou, Cameron Diaz, Tom Wilkinson ... Apie filmą: Turtingas žiniasklaidos imperijos paveldėtojas mirus tėvui nusprendžia, kad pakaks nerūpestingo pleibojaus gyvenimo. Kartu su draugu ir pagalbininku jis išeina į gatves kovoti su po ir ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Žalioji širšė / The Green Hornet (2011) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Žalioji širšė


Originalus pavadinimas: The Green Hornet
Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis
Metai: 2011

Režisierius: Michel Gondry
Vaidina: Seth Rogen, Jay Chou, Cameron Diaz, Tom Wilkinson ...

Apie filmą: Turtingas žiniasklaidos imperijos paveldėtojas mirus tėvui nusprendžia, kad pakaks nerūpestingo pleibojaus gyvenimo. Kartu su draugu ir pagalbininku jis išeina į gatves kovoti su blogiu. Pasislėpęs po nakties skraiste ir Žaliosios Širšės kauke jis sėja siaubą nusikaltėlių širdyse.
Angliškas aprašymas:
Playboy Britt Reid (Seth Rogen) becomes the new publisher of Los Angeles' "The Daily Sentinel" after the sudden death of his father. Britt's party life is about to change when he and his driver and kung fu expert, Kato (Jay Chou), stop a robbery. With the help of Kato, Britt starts a new career of fighting crime as the masked superhero "The Green Hornet".

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, daugiabalsis) - «LNK»+ Anglų (Originalas)
Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 1056 x 440 (2.40:1), 23.976 fps, 2117 kbps (0.190 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, (Lithuanian) (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų