Torentas "Žiemos karas / Talvisota (1989) [DVDRip] Drama, Karinis" :: PiratuSala.lt

Žiemos karas Originalus pavadinimas: Talvisota Žanras: Drama, Karinis Metai: 1989 Režisierius: Pekka Parikka Vaidina: Taneli Mäkelä, Vesa Vierikko, Timo Torikka, Heikki Paavilainen, Antti Raivio Apie filmą: 1939–40 metų žiemą galinga sovietų kariuomenė užpuolė Suomiją. Nepaisant įspūdingos žmonių ir technikos persvaros, sovietai ilgai neįveikė svarbiausių suomių apsaugos fortų. Suomiai buvo ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Žiemos karas / Talvisota (1989) [DVDRip] Drama, Karinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Žiemos karas


Originalus pavadinimas: Talvisota
Žanras: Drama, Karinis
Metai: 1989

Režisierius: Pekka Parikka
Vaidina: Taneli Mäkelä, Vesa Vierikko, Timo Torikka, Heikki Paavilainen, Antti Raivio

Apie filmą: 1939–40 metų žiemą galinga sovietų kariuomenė užpuolė Suomiją. Nepaisant įspūdingos žmonių ir technikos persvaros, sovietai ilgai neįveikė svarbiausių suomių apsaugos fortų. Suomiai buvo puikiai parengti, aukštos moralės ir puikiai pažinojo kovų teritoriją. Daugelis karių kovojo savo ginklais ir civiliais drabužiais. Jie taikė ir partizaninės kovos metodus. Didelių nuostolių agresoriams pridarė maži ginkluoti slidininkų patruliai. Šliuoždami slidėmis jie mėtė į priešus butelius su degamuoju skysčiu – taip atsirado pavadinimas „Molotovo kokteilis“. Kuklios suomių pajėgos ekstremaliomis sąlygomis net 105 dienas atmušinėjo nuolatines Raudonosios Armijos atakas ir toji patyrė didžiulius praradimus. Šis filmas – tai batalinis epas apie didvyrišką tos nedidelės kariuomenės kovą.

Filmas sukurtas suomių kareiviams, kovojusiems "Žiemos kare", garbei. Literatūros klasikas Anti Tyri, sukūręs šiam filmui scenarijų, neprašovė pro šalį. Režisierius Pekka Parikka nufilmavo epą apie 1939 – 40-uosius metus. Filmas didžiuosiuose ekranuose pasirodė 1989-aisiais metais ir tapo pelningiausiu suomišku metų filmu.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: DVDRip
Video: 720x400 (1.80:1), 25 fps, XviD MPEG-4 ~1674 kbps avg, 0.23 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 2 ch, ~256.00 kbps avg


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų